صاحب پروژه: Ninix Co
تعداد پروژه‌ها: 1
تهران ,تهران
 • میزان حمایت: 119 %
 • مبلغ حمایت شده: 59,695,000 تومان
  مبلغ مورد نیاز : 50,000,000 تومان
 • تعداد حمایت: 50
 • زمان باقی مانده: زمان به پایان رسید
 • کارآفرینی مستقیم: 5 نفر
 • کارآفرینی غیرمستقیم: 15 نفر

گجت هوشمند نینیکس

یکی از مسائلی که به عنوان دغدغه اصلی پیش روی والدین وجود دارد تأمین سلامت نوزاد می‌باشد. این مسئله موجب می‌شود در این دوران والدین نتوانند در کمال آرامش از نوزاد خود لذت ببرند. نینیکس یک گجت هوشمند برای مراقبت از کودک است که با بررسی علائم حیاتی، سلامت کودک را تضمین و از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری می‌کند.

گجت هوشمند نینیکس

حمایت از پروژه به منزله موافقت با قوانین نیک‌استارتر از سوی طرفین می‌باشد.

محصول در رسانه‌ها

نینیکس یک گجت سلامتی کودک است که به شما کمک می‌کند از هرکجا و در هر زمان وضعیت سلامتی کودکتان را زیر نظر داشته باشید.

نینیکس، دستیار هوشمند کودک

با ارسال لحظه‌ای علائم حیاتی نوزادان به والدینشان، نینیکس استرس مراقبت از بچه را کاهش داده و به آن‌ها اجازه می‌دهد در این دوران نهایت لذت را ببرند.

نینیکس با بررسی علائم حیاتی کودک و ارسال لحظه‌ای آن به تلفن همراه شما، نگرانی‌های شما را رفع و از بروز اتفاقات تلخ پیشگیری می‌کند.

مراقبت از کودک، وظیفه یه نفر نیست؛ بهتره کارای مهم رو دو نفره انجام بدیم.

 

نصب آسان

نینیکس خیلی راحت به لباس بچه وصل شده و در تماس با او قرار می‌گیرد. با این کار اطلاعات دقیقی درباره حرکات بچه اندازه‌گیری می‌کند که نسبت به نصب بر روی لباس و دست و پا، اطلاعات قابل‌اعتمادتری اعلام می‌کند.

 

این دستگاه به محض وصل شدن به پوشک یا شلوار کودک، شروع به اندازه‌گیری علائم حیاتی او می‌کند. طراحی این محصول نیز موجب می‌شود کودکتان در حالت خوابیدن دمرو نیز احساس راحتی داشته باشد و برای فعالیت و حرکتش محدودیتی نداشته باشد.

دانش پشت نینیکس

گجت نینیکس در طول خواب بر الگوی تنفس و خواب، دمای بدن و رطوبت کودک نظارت دارد.

 

درجه حرارت پوست نوزاد به تغییرات دمای محیط اتاق حساس است.

نینیکس تغییرات روزانه دمای بدن و نرخ تنفس کودک را ثبت کرده و در صورت اعلام داده‌های خارج از مقدار استاندارد یا تغییرات ممتد اطلاعات، از طریق تلفن همراه به والدین هشدار می‌دهد.

نوزادان تازه متولد شده در معرض سندروم SIDS هستند و ما همیشه به دنبال یک راه برای مراقبت از آن‌ها در مقابل این خطر بودیم. بعد از انجام تست‌های متعدد ما از روی تنفس شکمی کودک به یک الگوریتم رسیدیم که نرخ تنفس نوزادان را در هنگام خواب اندازه‌گیری می‌کند.

تمام این اطلاعات به داده‌های آماری تبدیل شده و مدیریت می‌شوند. شما می‌توانید نتایج تحلیل‌ها را در نرم‌افزار رؤیت کرده و با پزشک متخصص اطفال در میان بگذارید.

تیم نینیکس

با وجود اینکه اعضای این تیم دارای تخصص‌های مختلفی هستند، همه بر روی یک موضوع متمرکزند. این تیم در تلاش است تا بهترین محصول ممکن را برای شما بسازد که قرار است در روزمره زندگی استفاده شود؛ بنابراین ما تیمی متشکل از فناوری اطلاعات، سخت‌افزار و متخصصان کودک دور هم جمع کرده‌ایم تا نینیکس رو برای شما تولید کنیم. ما امیدواریم نینیکس زندگی شما را بهبود بخشیده و در فرایند رشد کودکانتان به شما کمک کند.

اهداف ما

ما در نینیکس معتقدیم که بچه‌ها آینده ما رو می‌سازند. از این رو در نظر داریم که به بهترین نحو آن‌ها را پرورش دهیم. نینیکس در حال توسعه محصولات متنوعی در زمینه مراقبت از کودکان است و همیشه ایمنی و راحتی آن‌ها را به عنوان مهمترین عامل در نظر دارد. ما بدون احساس خستگی در حال تحقیق و پژوهشی هستیم که تمام مادران و پدران دنیا احساس شادی و شکوفایی داشته باشند.

چشم‌انداز ما این است که از داده‌های جمع‌آوری شما بتوانیم بیماری‌های مختلفی را در دوران نوزادی پیشگیری نماییم ما در حال حاضر بر روی سنسورهای دیگری نظیر نور، صدا و نویز، ارتعاش و ... هستیم تا تمامی شرایط تأثیرگذار روی کودکان را تحت کنترل داشته باشیم تا شما بتوانید کودک خود را در امن‌ترین محیط ممکن پرورش دهید. با توجه به این تحولات ما امیدواریم بتوانیم محصولات بیشتر و متنوع‌تری تولید کرده و به کاربرهای نینیکس تجربه جدیدی از مراقب پیشرفته از فرزندشان را ارائه کنیم.

نینیکس یک محصول تجاری عادی نخواهد ماند و با توجه به پژوهش‌های مشترک با متخصصان اطفال در آینده نزدیک به یک محصول پزشکی پیشرفته تبدیل خواهد شد.

 

تاریخچه

WWW.NINIXCO.IR

 • 19 فروردین 1395

  هموراه دغدغه مراقبت از نوزاد در ذهن امیر و مرتضی بعد از دیدن فیلم ملبورن شکل گرفته بود. تا زمانیکه آشنائی ساده ای با تجهیزات مانیتورینگ اتاق نوزاد این ایده را ایجاد کرد که چرا با اندازه گیری علائم حیاتی و ماینتورینگ آن توسط نرم افزار و اعلام هشدار در صورت بروز مشکلات می تواند به والدین کمک کند تا در زمانیکه کودکشان در حین خواب یا در زمانیکه در حال چرت بین روز است مشکلی جانش را تهدید نمی کند. 

  هرچند نینیکس اگر در آینده بتواند کمک کننده والدین باشد اما نباید فراموش کنیم مسئولیت حفظ جان نوزاد همواره بر عهده والدین است. 

 • 1 خرداد 1395

  از ابتدای شکل گیری ایده نینیکس بین امیر و مرتضی دغدغه نرم افزار وجود داشت. در حوزه بیزینس و سخت افزار امیر و مرتضی نیروهای اصلی به حساب می آمدند اما در حوزه نرم افزار (app & web) نیاز به نیروی متعهد و متخصص بود در این زمان امین و علی به تیم اضافه شدند و بحث نرم افزار استارت شد. ارتباط و هماهنگی بین مرتضی، علی و امین می تواند تا مراحل اولیه ساخت ، نینیکس و حتی تحویل پارت اول بنظر کافی می رسد.

 • 16 مرداد 1395

  نینیکس برای ادامه مسیر نیاز به برنامه ای مدون و تحلیلی در مورد بازار و محصول خود دارد. لذا تحقیقات بازاری که قبلا بصورت پراکنده انجام گرفته بود بصورت یکپارچه و در تمامی حوزه ها بازنگری شده و براساس آن محصول نینیکس و محصولات آینده (احتمالی) بررسی و بیزینس مدل آن استخراج شد و روند مذاکرات برای جذب سرمایه گذار و مشتریان بررسی شد تا در آینده در هنگام حضور در چنین جلساتی موضوعات و نحوه مدیریت روند جلسات بخوبی صورت پذیرد.

 • 10 دی 1395

  نسخه اولیه نرم افزار نینیکس که قابلیت دریافت و نمایش اطلاعات را بصورت آنلاین از طریق بلوتوث دارد تکمیل شد. توسط این نرم افزار می توان اطلاعات رافعلا  بر روی گوشی همراه بصورت آنلاین مشاهده کرد و درآینده امکان ارسال به سرور و کلاد سرویس فراهم خواهد شد.

 • 19 دی 1395

  نینیکس در این ماه با شرکت های متعدد برای حمایت و سرمایه گذاری جلسات بسیاری را برگذار کرده است.

  دومین جلسه موفق با سرمایه گذار موسسه دانش بنیان برکت در این ماه برگذار شد که طی این جلسه نظر تمامی اعضا شرکت کننده در این جلسه برای حمایت و سرمایه گذاری از نینیکس جلب شد و امیدواریم در آینده این تعامل بصورت کامل و بصورت قرار داد مشترک در آمده و نینیکس بتواند با یمی از سرمایه گذاران این حوزه بصورت دائمی به همکاری بپردازد.

 • 22 بهمن 1395

  شرکت ایراتل بعنوان یکی معروفترین و قویترین شتاب دهنده های استارتاپها که در خارج از ایران نیز دفاتری برای حمایت از استارتاپ ها دائر کرده است در این ماه طی جلساتی متعدد با نینیکس علاقه خود را بررسی و حمایت از نینیکس اعلام کرده است. اطلاعات و ارائه های لازم توسط نینیکس آماده شد و طی این جلسات تماما ارائه گردید.

 • 6 اسفند 1395

  حضور در دومین کنفرانس اینترنت اشیا در ایران و شرکت در بخش مسابقه نوآوری های خوزه اینترنت اشیا. نینیکس بعنوان یکی از تنها اعضای شرکت کننده در این رویداد که محصول سخت افزاری با سرعت تمام توسعه و تا مراحل ساخت نمونه اولیه پیش برده بود و توانست نظر داوران را به خود جلب کند و مقام اول را بدست آورد.

 • 21 اسفند 1395

  پس از جلسات متعدد با سرمایه گذاران، تصمیم بر آن شد ادامه همکاری با موسسه دانش بنیان برکت صورت پذیرد. در طی این قرارداد بخشی از  نینیکس به این موسسه واگذار شد و در ازای آن سرمایه برای راند اول نینیکس در اختیار نینیکس قرار گرفت و طبق مایل استون توافقی این سرمایه به این نینیکس تزریق خواهد شد.

 • 23 فروردین 1396

  عبور از سختی های طراحی اولیه و تست های بسیار محصول پایداری برای انجام تست های محیطی بدست آمد این نسخه که مسلما نسخه نهائی نخواهد بود به منظور تست شدن بر روی نوزادان زیر نظر پزشکان متخصص و با اجازه رسمی آنها با استفاده از بردهای با مونتاژ دستی و قالب پرینت شده با پرینتر سه بعدی ساخته خواهد شد. این نسخه حدود 5 عدد تولید می شود و برای تست به پزشکان و بیمارستان ها تحویل داده خواهد شد.

 • 11 اردیبهشت 1396

  طی جلسات متعدد با اساتید دانشگاه و پزشکان در حوزه نوزاد، سرانجام طی تفاهم نامه ای قرار شد 3 عدد نینکس در طی ماه اردیبهشت به منظور جمع آوری اطلاعات در بخش مراقبت های ویژه نوزادن بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران نصب شده و تحت نظر سرکار خانم کدیور بر روی نوزادن خاص نصب شده و اطلاعات مانیتورینگ بیمارستان نیز برای نینیکس ذخیره شود تا بتوان بعد از این دوره با مقایسه این داده ها اطلاعات مفیدی بدست بیاوریم.

 • 1 خرداد 1396

  اطلاعات کاملی که اطلاعات نوزادان مرکز طبی کودکان بدست آمد باعث شد تا تغییراتی در تابع ذخیره سازی انرژی ، انتخاب نوع باتری ، توابع اندازه گیری و افزایش دقت دستگاه رخ دهد همچنین با توجه به اینکه محصول نینکس برای افرادی که پیش خرید انجام داده اند باید تولید شود این تغییرات به سرعت برای تولید 500 محصول اولیه اعمال و روی تمامی نقشه ها و موراد دیگر تولید باید اعمال گردد.

 • 6 خرداد 1396
 • 1 مرداد 1396

  نینیکس برای تحویل به مشتریانی که از طریق سایت نیک استارتر خرید خود را انجام دادند محصولات اولیه را با روشی ساده به تیراژ پائین تولید خواهد نمود. اما مواردی که باید در تیراژ تعداد بالا به آن توجه داشت نحوه QC تیراژ بالای قطعات و محصولات نهائی، نحوه مونتاژ دقیق و جلوگیری از اتلاف سرمایه ، پیدا کردن قطعات با کیفیت برای بردها و سیستم تولید مناسب، پیدا کردن همکارانی برای تولید، طراحی و ارائه BoM ها و نقشه های مونتاژ و ... است که از مرداد ماه تحقیقات در مورد تمامی موارد تولید تیراژ بالا آغاز گردید.

 • 9 مرداد 1396

  https://goo.gl/bwkcbG

 • 16 مرداد 1396

  استارتاپ بوت کمپ لندن اولین و بزرگترین استارتاپ بوت کمپ برگزار شده در دنیا است. در طی فرآیند پذریش بیش از 1200 استارتاپ از سراسر دنیا ثبت نام و بررسی شدند و در طی زمان مسابقات به ارائه محصولات و خدمات خود پرداختند از میان این تیم ها 10 تیم برتر برای حضور در استارتاپ بوت کمپ لندن و بهره مندی از منتورهای بین المللی به مدت 3ماه انتخاب شدند، هرچند دریافت ویزای کشور انگلستان و حضور در این برنامه بسیار ارزشمند بود اما بعلت عدم صدور روادید از جانب سفارت انگلستان، مجبور انجام ارائه از طریق نرم افزار اسکایپ شدیم اما با توجه به نظر مثبت و ارائه خوب نینیکس ، این تیم نیز بین 10 تیم برتر انتخاب شد اما متاسافانه بعلت مشکلات خروج از کشور برخی از اعضای تیم نینیکس ، برای اولین بار این بوت کمپ با حضور 9 تیم شکل گرفت.

 • 6 شهریور 1396

  نهائی سازی نقشه های بردها و قالب و نرم افزار و سرور نینیکس پروسه ای زمانبر بود که در شهریور ماه 96 تمامی این مراحل به اتمام رسید و محصول برای تولید انبوده کاملا آماده شد. تمامی مدارک فنی نهائی شد و جلسات متعددی با قالب ساز برگزار شد تا محصول قابلیت تولید آن سنجیده شود و آماده برای عقد قرار داد نهائی گردد.

 • 10 مهر 1396

  نینیکس بعنوان یکی از 12 استارتاپ منتخب اتاق بازرگانی تهران، در نمایشگاه تکنولوژی دوبی با هدف برگزاری جلسه با سرمایه گذاران خارجی ، معرفی محصول و همچنین آشنائی با تکنولوژی های روز در حوزه اینترنت اشیا و سلامت شرکت می نماید.

  در این نمایشگاه شرکت های بزرگ در حوزه IT در کنار نمایشگاه بزرگی برای استارتاپ های منتخب از سراسر دنیا شرکت می نمایند و امسال 37 امین دوره آن در دوبی در تاریخ 16 مهر الی 20 مهر برگزار می شود.

 • 19 شهریور 1396

  در طی این جلسه با حضور آقای امید هاشمی مدیریت کسب و کارهای نوین اتاق بازرگانی تهران و تیم نینیکس ، انتخاب نینیکس برای حضور در نمایشگاه دوبی اعلام شد و همچنین راههای ارتباط و تعامل بیشتر با اتاق بازرگانی تهران و حضور در جلسات با حضور تولیدکنندگان بزرگ و جذب سرمایه گذار بررسی شد.

  همچنین بعد از این جلسه مصاحبه نینیکس با مجله شنبه مگ نیز صورت گرفت که در طی نمایشگاه جیتکس منتشر گردید.

 • 6 آبان 1396

  پس از جلسات بسیار با تولید کنندگان ایرانی و خارجی بسیار و آشنائی با مراحل تولید و تدوین مستندات فنی لازم قرار داد تولید نینیکس و ساخت قالب نهائی آن بسته شد.

 • 14 آبان 1396

  با هدف پیش فروش محصول نینیکس پس از طی تمامی مراحل مورد نیاز جهت تولید این محصول و نهائی شدن آن با هدف افزایش میزان پیش خرید این محصول از اواسط آبان ماه به مدت 2 ماه برنامه بازاریابی محتوی در نینیکس شکل گرفته و آغاز شد.

 • امین

  امین

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • محمدحسین برمایون

  محمدحسین برمایون

 • امیر شکوهی نیا

  امیر شکوهی نیا

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • نیک استارتر استارتر

  نیک استارتر استارتر

 • ناشناس

  ناشناس

 • noname

  noname

 • noname

  noname

 • مهدی صفری

  مهدی صفری

 • محمد مهدی باریده

  محمد مهدی باریده

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • ناشناس

  ناشناس

 • noname

  noname

 • نی نی کالا فروشگاه

  نی نی کالا فروشگاه

 • ناشناس

  ناشناس

 • یاشار انگوتی

  یاشار انگوتی

 • ناشناس

  ناشناس

حمایت از این پروژه

حمایت مالی از این پروژه

دانه

ممنون از بذل‌توجه شما به نینیکس. به یاری شما می‌توان کارهای بزرگی کرد

 

+ اهدای پیکسل نینیکس

+ دعوت برای مراسم رونمایی

+ ثبت‌نام شما در سایت نینیکس به‌عنوان حامی

قیمت : 5,000 تومان

 • زمان تحویل: 30 دی 1396
تمام شد!

جوانه

حمایت شما باعث دلگرمی ماست و با شما مسیر بهبود سلامت کودکان را سریع‌تر می‌پیماییم

 

+ اهدای پیکسل نینیکس

+ دعوت برای مراسم رونمایی

+ ثبت‌نام شما در سایت نینیکس به‌عنوان حامی

+ تقدیرنامه با امضای تمامی بنیان‌گذاران

قیمت : 50,000 تومان

 • زمان تحویل: 30 دی 1396
 • تعداد حامی: 5 نفر
تمام شد!

درخت

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، این افتخار را داریم که اولین محصول نینیکس را تقدیم شما کنیم

 

+ اهدای پیکسل نینیکس

+ دعوت برای مراسم رونمایی

+ ثبت‌نام شما در سایت نینیکس به‌عنوان حامی

+ تقدیرنامه با امضای تمامی بنیان‌گذاران

+ یک عدد محصول نینیکس

+ اهدای آلبوم کودک از فرزند دلبندتان

قیمت : 800,000 تومان 500,000 تومان

 • زمان تحویل: 30 دی 1396
 • تعداد حامی: 19 نفر
تمام شد!

نهال

با انتخاب این بسته می‌توانید علاوه بر کمک به نینیکس به همین اندازه در تجهیز مرکز طبی کودکان ایران با ما شریک شوید

 

+ اهدای پیکسل نینیکس

+ دعوت برای مراسم رونمایی

+ ثبت‌نام شما در سایت نینیکس به‌عنوان حامی

تقدیرنامه با امضای تمامی بنیان‌گذاران

بن تخفیف 20 درصد محصول

قیمت : 150,000 تومان

 • زمان تحویل: 30 دی 1396
تمام شد!

باغ

ممنون از اینکه نینیکس را به‌عنوان شریک تجاری خود انتخاب کردید. روی ما حساب کنید.

 

+ اهدای پیکسل نینیکس

دعوت برای مراسم رونمایی

ثبت‌نام شما در سایت نینیکس به‌عنوان حامی

تقدیرنامه با امضای تمامی بنیان‌گذاران

12 عدد محصول نینیکس

دعوت به شام کاری برای ادامه همکاری

قیمت : 9,600,000 تومان 5,000,000 تومان

 • زمان تحویل: 30 دی 1396
 • تعداد حامی: 4 نفر
تمام شد!

بسته شماره ۱ عید نوروز 97

(حمایت از پروژه نینیکس)

 

به پاسداشت حمایت شما در سال جدید  

و به پاس قدرانی از حمایت شما، هدایای ذیل را تقدیم حضورتان می کنیم:

 

 ۴۰۰ هزار تومان عیدی سامانه نیک استارتر

شامل ۴۰۰ هزارتومان تخفیف ویژه! 

 

+ اهدای یک عدد محصول نینیکس

+ اهدای پیکسل نینیکس

+ دعوت برای مراسم رونمایی

+ ثبت‌نام شما در سایت نینیکس به‌عنوان حامی

+ تقدیرنامه با امضای تمامی بنیان‌گذاران

+ اهدای آلبوم کودک از فرزند دلبندتان

قیمت : 800,000 تومان 400,000 تومان

 • زمان تحویل: 19 فروردین 1397
 • تعداد حامی: 1 نفر
تمام شد!