صنایع ویگور
صاحب پروژه: صنایع ویگور
تعداد پروژه‌ها: 1
تهران ,Tehran
 • میزان حمایت: 2 %
 • مبلغ حمایت شده: 6,400,000 تومان
  مبلغ مورد نیاز : 30,000,000 تومان
 • تعداد حمایت: 3
 • زمان باقی مانده: زمان به پایان رسید
 • کارآفرینی مستقیم: 3 نفر
 • کارآفرینی غیرمستقیم: 10 نفر

موس جادویی ویگور

شاید تصورش سخت باشد، اما با موس‌های جادویی ویگور می‌توانید بدون اینکه دست‌تان را روی سطح صاف بگذارید، موس را در دست بگیرید و در حالتی که هستید، آن را تکان دهید و با کامپیوتر کار کنید. حالا تنها چند لحظه را صرف این تصور کنید که چطور این موس می‌تواند نحوه کار شما با کامپیوتر را تغییر دهد!

موس جادویی ویگور

حمایت از پروژه به منزله موافقت با قوانین نیک‌استارتر از سوی طرفین می‌باشد.

موس ویگور یک گجت کوچک و هوشمند است که می‌توانید آن را در دست بگیرید و با کامپیوتر کارکنید. دیگر نیازی نیست به دنبال پیدا کردن موس‌پد یا چند تکه کاغذ یا یک سطح صاف باشید که موس را روی آن حرکت دهید.

دیگر تفاوتی هم نمی‌کند که در چه حالتی با کامپیوتر کار می‌کنید: ایستاده‌اید و در عین حال که برای جمعیت سخنرانی می‌کنید، می‌توانید راه بروید و از کامپیوتر فاصله بگیرید، نشسته‌اید و از اینکه دست‌تان را روی میز بگذارید خسته شده‌اید، لپ‌تاپ را به تلویزیون وصل کرده‌اید و برای کنترل آن نمی‌خواهید از جایتان حرکت کنید، یا اصلا در حال استراحت هستید و به صورت خوابیده با کامپیوتر کار می‌کنید.  

در همه این حالات موس ویگور می‌تواند پاسخگوی نیاز شما در نحوه کار با کامپیوتر باشد.

موس ویگر در عین حال به افرادی که کار با موس‌های معملی برایشان دشوار است یا به مشکل تونل کارپال دچار هستند، پیشنهاد می‌شود.

کار با این موس راحت است و خیلی سریع می‌توانید به آن عادت کنید. برای اسکرول کردن در صفحه می‌توانید دکمه مخصوص آن را فشار دهید و موس را به بالا و پایین با هر سرعتی که می‌خواهید حرکت دهید. حتی دکمه دبل‌‌کلیک هم روی موس وجود دارد و مجبور نیستید برای این کار حتما دوبار کلیک کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های این موس این است که برخلاف دیگر موس‌های موجود بی‌سیم با دانگل USB به کامپیوتر وصل نمی‌شود و نیاز به نعویض باتری هم ندارد که نگران تمام شدن آن باشیم.

نحوه کار با موس VIGOR

کافی است موس جادویی ویگور را با بلوتوث سیستمPair  کنید. موس بدون نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزار یا درایوری، آماده عمکرد است. حالا با حرکت دورانی مچ دست خود، موس را به حرکت درآورید.

کلید سمت چپ عملکرد کلیک چپ، کلید وسط عملکرد کلیک وسط یا همان فشار دادن غلطک در موس‌های رایج و کلید سمت راست عملکرد کلیک راست را ایفا می‌کند.

کلید پایین سمت چپ کار دبل‌کلیک را انجام می‌دهد و هنگامی که به اسکرول نیاز داشتید، کافی است کلید پایین سمت راست را نگه دارید تا موس از حرکت بایستد و با توجه به سرعت حرکت دست شما به بالا و پایین، صفحه با همان سرعت به بالا و پایین حرکت کند.

موس جادویی ویگور هنگام شارژ هم قابل استفاده است و خبر خوب برای چپ‌دست‌ها اینکه می‌توانند از این موس با هر دو دست خود استفاده کنند!

پشتیبانی

تمام قطعات موس جادویی ویگور دارای 2 سال گارانتی است. این گارانتی تنها در صورت آتش‌سوزی، آسیب جدی به بدنه دستگاه یا آب‌رفتگی از درجه اعتبار خارج می‌شود.

هنگام خرید بروشوری در بسته‌بندی موجود است که توضیحات کاملی درباره نحوه کار با موس ارائه می‌کند. همچنین کارت گارنتی مهر شده به همراه محصول در بسته‌بندی جاگذاری شده که از آن تا پایان اعتبار گارانتی نگهداری کنید.

 

 

 • علی رضا اشرفی

  علی رضا اشرفی

 • محمد اسماعیل خانیان

  محمد اسماعیل خانیان

 • محمد مهدی زارع

  محمد مهدی زارع

حمایت از این پروژه

حمایت مالی از این پروژه

کلیک

با حمایت خود از بسته کلیک، این موارد تقدیم شما می‌شود:

+ یک بسته موس جادویی ویگور، به همره دفترچه راهنما

+ دو سال گارانتی تعویض و تعمیر دستگاه

+ کارت باشگاه مشتریان صنایع ویگور

 

به پاس قدردانی از حمایت شما، این بسته به ارزش 430 هزار تومان با 30 درصد تخفیف ویژه کمپین تامین مالی جمعی نیک‌استارتر عرضه می‌شود.

قیمت : 430,000 تومان 300,000 تومان

 • زمان تحویل: 28 اسفند 1397
 • تعداد حامی: 1 نفر
تمام شد!

ویگور

با خرید بسته ویگور، کارت هدیه خرید صنایع ویگور را پس از پایان کمپین دریافت می‌کنید و می‌توانید هر کدام از محصولات این شرکت را انتخاب و تهیه کنید. 

ارزش اصلی این کارت 100 هزار تومان است و با 50 درصد تخفیف ویژه کمپین تامین مالی تقدیم شما می‌شود.

قیمت : 100,000 تومان 50,000 تومان

 • زمان تحویل: 28 اسفند 1397
 • تعداد حامی: 1 نفر
تمام شد!

دبل‌کلیک

این بسته شامل موارد زیر است:

+ سه عدد بسته موس جادویی ویگور به همراه دفترچه راهنما

+ یک سال گارنتی دستگاه

+ کارت باشگاه مشتریان صنایع ویگور

 

ارزش اصلی این بسته مبلغ یک میلیون و 290 هزار تومان است که به پاس قدردانی از حمایت شما با 35 درصد تخفیف تقدیم می‌شود.

قیمت : 1,290,000 تومان 838,000 تومان

 • زمان تحویل: 28 اسفند 1397
تمام شد!

اسکرول

بسته اسکرول مناسب دانشگاه‌ها، مدارس، کسب‌وکارها و سازمان‌ها حاوی موارد زیر است:

+ 10 بسته موس جادویی ویگور

+ یک سال گارنتی تعویض و تعمیر موس

+ یک عدد کارت هدیه خرید محصولات آینده صنایع ویگور 

 

ارزش اصلی این بسته 4 میلیون و 300 هزار تومان است که به پاس قدردانی از حمایت شما از محصولات ویگور، در کمپین تامین مالی جمعی با 42 درصد تخفیف تقدیم شما می‌شود.

قیمت : 4,300,000 تومان 2,494,000 تومان

 • زمان تحویل: 28 اسفند 1397
تمام شد!