کودک آپ
صاحب پروژه: کودک آپ .
تعداد پروژه‌ها: 2
تعداد پروژه‌های حمایت کرده: 2
اصفهان ,اصفهان
 • میزان حمایت: 69 %
 • مبلغ حمایت شده: 17,310,000 تومان
  مبلغ مورد نیاز : 25,000,000 تومان
 • تعداد حمایت: 4
 • زمان باقی مانده: زمان به پایان رسید
 • کارآفرینی مستقیم: 8 نفر
 • کارآفرینی غیرمستقیم: 20 نفر

بسته آموزشی دخل و خرج (فاز دوم)

همه ما دوست داریم در امور مالی موفق باشیم و اگر نیستیم حداقل فرزندان ما در آینده گرفتار مشکلات و بحران‌های مالی نشوند و به موفقیت‌های مالی برسند. ولی برای ثروت‌آفرین شدنشان، باید سواد مالی را از کودکی به آنها آموزش داد تا در آینده از هوش مالی بالایی بهره‌مند شوند. کودکان امروز، ارزش‌آفرینان و نابغه‌های اقتصادی فردا هستند، اگر و فقط اگر از امروز به فکر رشد و غنی‌سازی ذهن آنها باشیم. اگر به دنبال به‌کارگیری توصیه‌های کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول در مورد فرزندتان هستید، بسته آموزشی دخل و خرج، محتوا و ابزار لازم را برای تربیت مالی صحیح، در اختیار شما می‌گذارد.

بسته آموزشی دخل و خرج (فاز دوم)

حمایت از پروژه به منزله موافقت با قوانین نیک‌استارتر از سوی طرفین می‌باشد.

به علت استقبال شما عزیزان، پروژه کودک‌آپ فاز دوم خود را در سامانه تامین مالی جمعی نیک‌استارتر شروع کرد تا بسته آموزشی دخل‌وخرج را برای کودکان خود به راحتی تهیه کنید.

والدین آینده‌نگر

تا به حال دقت کرده‌اید چرا بین افراد ثروتمند، هم افراد تحصیلکرده وجود دارد و هم افراد ترک تحصیل کرده؟!

برای آشنایی بیشتر با دیگر ثروتمندان (تحصیل کرده یا ترک تحصیل کرده)، روی همین لینک کلیک کنید.

اما اگر تحصیلات دانشگاهی عامل موفقیت مالی این افراد نیست، پس چه چیزی باعث ثروتمندی این افراد می‌شود؟

جواب سوال تنها دو کلمه است: سواد مالی

واقعیت مهم این است که این افراد در کودکی یا نوجوانی وارد دنیای کسب‌وکار شده و شغلی را تجربه کرده‌اند و از همان موقع با مباحث و مهارت‌های مالی آشنا شده‌اند. درنتیجه نگرش و ذهنیت درستی از کودکی و نوجوانی در آنها شکل گرفته است. به همین دلیل هم اکنون دارای شم اقتصادی، مهارت‌های مالی و توانایی بالا در کسب‌وکار خود هستند.

پس نیازی به توضیح نیست که آموزش سواد مالی و افزایش هوش مالی کودکان به همان اندازه مهم است که مهارت خواندن و نوشتن اهمیت دارد.

این نکته را هم در نظر بگیرید که آموزش سواد مالی فقط برای خانواده‌های کم درآمد نیست و برای خانواده‌هایی که از لحاظ مالی در شرایط مطلوبی هستند نیز اهمیت دارد، چرا که:

چند لحظه‌ای را وقت بگذارید و به این فکر کنید که آیا من به عنوان پدر یا مادر:

الف) به همان اندازه که نگران خوراک، پوشاک، بهداشت، تفریح و سرگرمی فرزندم هستم، به مسائل و مشکلات مالی که او در آینده با آن مواجه خواهد شد، فکر می‌کنم؟

ب) از خطرات دادن پول تو جیبی به روش مرسوم به فرزندم مطلع هستم؟

پ) فکر کرده‌ام اگر فرزندم برای مواجهه با واقعیت‌های زندگی آماده نباشد، چه عواقبی در انتظار او خواهد بود و در آینده چطور می‌تواند مسئولیت‌های سنگین مالی زندگی را به دوش بکشد؟

ت) فکر کرده‌ام چه کسی باید سواد مالی را به فرزندم آموزش دهد و آیا تاکنون در مورد افزایش مهارت‌های پولی و مالی فرزندم کاری انجام داده‌ام؟

اینها مسائلی هستند که والدین، امروزه باید توجه بیشتری به آنها داشته باشند. والدین سخت تلاش می‌کنند تا فرزندشان را در یک وضعیت خوب اقتصادی قرار دهند، اما توجه نمی‌کنند که در اصل باید خود فرزندشان آموزه‌هایی را در زمینه مهارت‌های پولی و مالی فرا بگیرد. در غیر این صورت او در آینده در یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی خود که حل و فصل مسائل و مشکلات مالی است، ناتوان خواهد بود.

متاسفانه کودکان امروزی بدون هیچ درکی از چگونگی کارکرد پول بزرگ می‌شوند. این امر باعث می‌شود آنها در بزرگسالی اشتباهات مالی زیادی را مرتکب شوند.

از طرفی یکی از بزرگترین اشتباهات رایج والدین در ایران، دادن پول توجیبی به صورت مدیریت نشده به فرزندان است که باعث ایجاد مشکلات مختلفی برای او و خانواده‌اش در آینده خواهد شد.

برای آگاهی بیشتر از خطر دادن پول تو جیبی به شیوه مرسوم به فرزند، اینجا را کلیک کنید.

برای آگاهی بیشتر از دیگر زوایای اهمیت این موضوع، به قسمت «اهمیت موضوع و اطلاعات فنی» قرار گرفته در نوار بالا مراجعه کنید.

 

اما یک خبر خوب:

مهارت‌های مالی برای کودکان قابل یادگیری هستند ولی نه به صورت تئوری و نظری، بلکه به صورت غیرمستقیم توسط فعالیت‌هایی که در زندگی روزمره انجام می‌شود. ما برای این منظور یک روش آموزشی کاربردی و جذاب را طراحی کرده‌ایم.

 

بسته آموزشی افزایش هوش مالی «دخل و خرج»

بسته آموزشی «دخل و خرج» بهترین راهکار علمی و کاربردی برای عملیاتی کردن آموزه‌های کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول (نوشته رابرت کیوساکی) برای والدین است.

برای آگاهی بیشتر از آموزه های کتاب «پدر پولدار، پدر بی پول»، روی این لینک کلیک کنید.

در این بسته آموزشی، فرزند شما تمام مهارت‌های مالی را به صورت تجربی و در محیط خانه فراخواهد گرفت و به شما کمک خواهد کرد فرزندتان با یک روش سرگرم کننده و تعاملی یاد بگیرد روش مدیریت پول چگونه است و او چطور می‌تواند با تصمیمات مالی درست، زندگی هدفمند و مدیریت شده‌ای داشته باشد. با کمک این بسته فرزندتان می‌آموزد چگونه خودش مسئولیت زندگی‌اش را به عهده بگیرد.

از مزایای دیگر این بسته کاربردی این است که فرزند شما در طول فرآیند آموزش، مهارت‌های مهمی را هم کسب می‌کند که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است.

این محصول به نوعی شبیه‌سازی فرآیندهای مالی یک فعالیت اقتصادی، ولی در محیط خانه است که در جریان آن کودک به صورت غیرمستقیم مفاهیم مالی و دیگر مهارت‌های فردی را فرامی‌گیرد. با این بسته آموزشی دغدغه‌ای که می‌تواند برای والدین دشوار و دلهره‌آور باشد، آسان شده است.

بسته «دخل و خرج» چه تاثیری می‌گذارد؟

این بسته آموزشی که جهت آموزش سواد اقتصادی، افزایش هوش مالی و یادگیری مهارت‌های مدیریت پول طراحی شده است و دستورالعمل‌های گام به گام و ابزارهای مفیدی دارد که به شما کمک می‌کند فرزندانی آگاه به پول و سرمایه پرورش دهید؛ فرزندانی که یاد می‌گیرند چگونه پولشان را از طریق داستان‌ها، فعالیت‌های روزمره و ابزارهای سرگرم کننده و هیجان‌انگیز موجود در این بسته، مدیریت کنند.

با توجه به اصول گفته شده در کتاب «راهنمای والدین» درون بسته، فرآیند آموزش در این بسته به این صورت است که فرزند شما مسئولیت انجام بعضی از کارهای اضافی در منزل را به عهده می‌گیرد و در قبال آن، مبلغی از پیش تعیین شده را از والدین خود دریافت می‌کند و پس از آن با استفاده از کتاب فعالیت، فرم‌های محاسباتی و ابزارهای موجود در بسته، چگونگی کسب درآمد و مدیریت هزینه‌ها، بودجه بندی، پس انداز و  مواردی شبیه به این را یاد می‌گیرد. دقیقاً همان کاری که باید در آینده و در دوران بزرگسالی انجام دهد.

فرآیند کار با ابزار این بسته برای کودک هیجان‌انگیز است و ناخودآگاه فرزند شما را به سمت ایجاد منبع درآمدی مستقل سوق می‌دهد و باعث رسیدن به بلوغ مالی و نیز تمایل به ارزش‌آفرینی می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با محتویات و چگونگی تاثیرگذاری این بسته آموزشی، به قسمت «اهمیت موضوع و اطلاعات فنی» قرار گرفته در نوار بالا مراجعه کنید.

 

بازه سنی:

مناسب‌ترین سن برای استفاده از این بسته، خانواده‌های دارای فرزندان بین سه تا 12 سال است. لازم به ذکر است در این بسته آموزشی توصیه‌هایی متناسب با سن فرزند (سه تا پنج، شش تا هشت و 9 تا 12 سال) برای اثرگذاری بهتر ارائه شده است.

اهمیت انجام فرآیند این آموزش در محیط خانه چیست؟

فرزند شما به صورت عملی و غیرمستقیم و در حین انجام فعالیت‌های روزانه زندگی بهتر می‌تواند مدیریت مالی را یاد بگیرد. چرا که برای هیمشه وارد ضمیر ناخودآگاه فرزند شما خواهد ماند. بدون شک، نقش پدرومادر در همراهی فرزند خود هم بسیار مهم خواهد بود. از طرفی با توجه به اینکه بیشتر اوقات فرزند شما، در خانه سپری می شود، بنابراین فرزندتان رفتار مالی شما را مشاهده کرده و الگوی خود قرار می‌دهد.

نظر صاحب نظران و کارشناسان:

این بسته مورد تایید دانشکده علوم رفتاری و روانشناسی دانشگاه اصفهان قرار گرفته و استفاده از آن توسط افراد صاحب نظر و متخصص توصیه شده است.

اثر حمایت شما

بدون شک راه برون‌رفت از اقتصاد نفتی به اقتصاد دانش بنیان و رسیدن به کشوری توسعه یافته، وجود افرادی توانمند و آگاه به فرآیند کسب و کار می باشد. کودک آپ در تلاش است با طراحی و تولید محتواهای متنوع و ابزارهای کاربردی، در افزایش شاخص‌های کمی و کیفی ورودی اکوسیستم کارآفرینی کشور در آینده، که افراد ثروت‌آفرین و توسعه‌آفرین هستند، نقش به‌سزایی داشته باشد.

در حال حاضر بسته آموزشی «دخل و خرج»، آماده تولید انبوه است و هم‌اکنون در حال اقدامات نهایی آن هستیم. پیش فروش این محصول باعث می‌شود افرادی که دغدغه موفقیت مالی فرزندان خود را در آینده دارند، هم‌اکنون با قیمت کمتری این بسته را خریداری کنند. مبلغ جمع آوری شده توسط شما حامیان گرامی، صرف تولید و تبلیغات این محصول می‌شودو در نتیجه شما سهم مهمی در پیشرفت و توسعه اقتصادی ایران در آینده خواهید داشت.

تیم کودک آپ

بنیانگذاران کودک آپ محمد فیضی و امیرحسین صحرایی دانش‌آموخته رشته‌های مهندسی صنایع و مدیریت تکنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. دغدغه اصلی آنها تحقیق و توسعه برای افزایش بهره‌وری سرمایه‌های فکری و انسانی است. آنها شرکت خود را در راستای اهدافشان در سال 1394 تاسیس کردند و پس از چند تجربه تولید محتوای مختلف هم اکنون در تلاش هستند به صورت تخصصی در کارآفرینی اجتماعی خود یعنی کودک آپ با همکاری همکاران، مشاوران و صاحب نظران، برای قطعاتی که مانند پازل یک فرد ارزش‌آفرین (ذهنی، شخصیتی و مهارتی) را تشکیل می‌دهد، محتوا و ابزارهایی کاربردی را تولید کنند تا در بهترین سن یادگیری یعنی کودکی و نوجوانی، به کار برده شوند و در نتیجه کودکان امروز، آینده‌سازان فردای ایران باشند.

کودک آپ هم اکنون در مرکز رشد دانشگاه آزاد اصفهان  مستقر است و موفق شده عنوان شرکت خلاق را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کسب کند.

 

داستان تولد دخل‌و‌خرج

سپاس فراوان

شما با حمایتی که از کمپین «نابغه اقتصادی فردا» دارید، با کمک به انجام صحیح تربیت مالی فرزندان این سرزمین، نقش آفرینی خود را در رسیدن به کشوری توسعه‌یافته، آغاز کرده و با مطلع کردن دیگران از این کمپین علاوه بر دلگرمی ما به این راه، به رشد بذر توسعه کشور که کودکان هستند، کمک می‌کنید.

 

 • 24 فروردین 1398

  در روزنامه دنیای اقتصاد مقاله ای با نام «شیوه تربیت مالی صحیح»، با هدف آگاهی دادن به والدین در زمینه اهمیت تربیت مالی فرزندانشان انتشار یافته است. در این مقاله که از متن کمپین «نابغه اقتصادی فردا» استفاده شده است، به معرفی این کمپین پرداخته شده و از عموم افراد جامعه برای پیوستن به این کمپین دعوت شده است.

   

  این مطلب را اینجا بخوانید.

 • 24 فروردین 1398

  در این مصاحبه خانم مهشید مصطفوی، در مورد مسائلی مانند تعریف هوش مالی برای کودکان، چگونگی افزایش هوش مالی کودکان، نقش والدین در اموزش مسایل مالی و غیره توضیحاتی ارائه داده اند که تحت عنوان "هوش مالی کودکان را جدی بگیرید" انتشار یافته است.

   

  این مطلب را اینجا بخوانید.

 • نوشین اسماعیل خانیان

  نوشین اسماعیل خانیان

 • کرمی نبا

  کرمی نبا

 • ali

  ali

 • نسیم شبانی

  نسیم شبانی

اهمیت «سنین کودکی» برای یادگیری سواد مالی

گزارش منتشر شده دانشگاه کمبریج نشان می‌دهد که عادات و نگرش افراد در مورد پول، از سنین کودکی و قبل از هفت سالگی شکل می‌گیرد.

منبع

در نتیجه: شما والدین در این زمان، برای ایجاد نگرش و عادات درست و نیز آموزش صحیح مفاهیم مالی، فرصت مناسبی در اختیار دارید، چراکه اگر فرزندتان اکنون و در سنین کودکی تصمیم اشتباهی بگیرد، نتیجه اشتباه خود را با ضرر بسیار کمتر خواهد دید تا اینکه در بزرگسالی با تصمیمات اشتباه، با مشکلات مالی بزرگتری دست به گریبان شود.

برای آشنایی بیشتر با اهمیت «سنین کودکی» برای یادگیری سواد مالی، روی این لینک کلیک کنید.

 

ضرورت آموزش مهارت‌های مالی به فرزندان

چیزی که همیشه قلب پدر و مادرها را به درد می‌آورد دیدن فرزندانشان در زمانی است که تازه از حمایت مالی خانواده خود خارج شده و وارد بازار کار و اجتماع شده‌اند، ولی به سرعت گرفتار مشکلات و بحران‌های مالی می‌شوند.

داشتن سواد مالی یکی از مهارت‌های مهم در زندگی است و در این برهه از زمان که رکود، تغییرات و تحولات اقتصادی روزبه‌روز بیشتر می‌شوند، فرزندان ما بیش از هر زمان دیگری نیاز دارند تا در مورد سواد مالی آموزش ببینند و برای مواجهه با زندگی آینده آماده شوند.

برای آگاهی بیشتر از ضرورت آموزش مهارت‌های مالی به فرزندان، اینجا را کلیک کنید.

 

اهمیت آموزش سواد مالی از نظر یونسکو

اهمیت سواد مالی به اندازه‌ای است که یونسکو آن را جزو شش سواد اصلی در قرن حاضر تعریف کرده که هر فردی باید آن را کسب کند. کاملاً واضح است که فقدان دانش در موضوعات مالی می‌تواند مانند طاعون در زندگی آینده فرزندان و خانواده آنها تاثیرگذار باشد. از طرفی سواد تربیتی نیز، از نظر یونسکو یکی دیگر از سوادهای بسیار مهم است، بنابراین والدین باید نقش خود را برای آموزش سواد اقتصادی و هدایت فرزندانشان به سمت موفقیت های مالی، ایفا کنند.

منبع

برای آشنایی بیشتر با شش سواد مهم از نظر یونسکو، اینجا را انتخاب کنید.

 

تاثیر یادگیری مهارت‌های مالی در «موفقیت شغلی» فرزند

بدون شک در آینده، کودکی در کسب‌وکارش موفق خواهد بود که راه و رسم پول درآوردن را یاد گرفته باشد. بتواند با دوراندیشی، برنامه‌ریزی کند و با کمترین هزینه، کسب‌وکاری را راه‌انداری کند و با استفاده از توانایی و تخصصی که دارد، درآمدزایی کند. هزینه‌ها و درآمدهایش را به بهترین شکل ممکن مدیریت کند و بتواند با منابع مالی خود بر روی فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری داشته باشد. چنین فردی نه تنها در کسب‌وکار، بلکه در زندگی شخصی خود نیز موفق خواهد بود.

 

ثروت‌آفرینان جوان

هم اکنون در جهان جوان‌هایی با راه‌اندازی کسب‌وکار خود توانسته‌اند به یک میلیاردر تبدیل شوند. با کسب سواد اقتصادی و افزایش هوش مالی، فرزند شما با به دست آوردن عزت نفس، خودباوری و مهارت‌های لازم، در نوجوانی به سمت کارآفرینی سوق پیدا خواهد کرد و در جوانی ترسی برای شروع یک کسب‌وکار نخواهد داشت و چه بسا به یکی از ثروتمندان جوان تبدیل خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با ثروت آفرینان جوان و چگونگی موفقیتشان، روی همین لینک کلیک کنید.

 

اطلاعات فنی و کاربردی پروژه

 

محتویات بسته

این بسته شامل موارد زیر می‌شود:

کتاب راهنمای والدین برای آموزش چگونگی فرآیند افزایش هوش مالی فرزند

کتاب فعالیت برای انجام تمرین‌های مختلف برای درک بهتر و بیشتر فرزند از مباحث مالی

تابلو برنامه کاری، طراحی شده برای برنامه‌ریزی و کسب درآمد

کیف پول‌های سه‌گانه با کارکردهای خاص

قلک پس‌انداز

16 چالش هیجان‌انگیز برای آموزش اثربخش‌تر

فرم‌های محاسباتی برای برنامه ریزی‌های مالی

شش داستان جذاب و آموزنده برای آشنایی فرزند با مباحث مالی مختلف

برگه‌های آموزشی شامل راهنمای شروع، راهنمای استفاده از تابلو برنامه کاری، فعالیت‌های پیشنهادی برای کسب درآمد

 

تاثیرگذاری بسته «دخل و خرج» بر روی افزایش هوش مالی فرزند

کودک با انجام دستورالعمل‌های ارائه شده، با کمک و نظارت والدین خود در حین فعالیت‌های خاص، توانایی‌های زیر را کسب خواهد کرد که در بلند مدت باعث افزایش هوش مالی فرزند خواهد شد:

درک ارتباط بین ارزش‌آفرینی و کسب پول

ایجاد یک تعادل منطقی بین کسب درآمد و هزینه‌ها

بودجه‌بندی و مدیریت مخارج

تشخیص بین نیازها و خواسته‌هایش و اولویت‌بندی کردن آنها

دادن اهمیت بیشتر به نیازها و در اولویت قرار دادن آنها

کاهش نگرش مصرف گرایی

داشتن یک برنامه‌ریزی منظم مالی

هدف‌گذاری و پس انداز برای رسیدن به خواسته‌ها

افزایش انگیزه برای کسب سود بیشتر و در پی آن ایجاد چالش‌های ذهنی جدید و مدیریت آن

کشف نیازها، دیدن فرصت‌ها و یا اقدام برای فرصت‌آفرینی

 

مرجع تایید کننده

این محصول به لحاظ علمی، کارآیی و نوآوری مورد تایید دانشکده علوم رفتاری و روانشناسی دانشگاه اصفهان قرار گرفته است و مورد توصیه افراد صاحب نظر نیز می باشد. در حال حاضر برای گرفتن مجوزات دیگر نیز اقدام شده است.

لازم به ذکر است که کودک آپ مفتخر به کسب عنوان شرکت خلاق از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده و براساس داوری‌های علمی صورت گرفته در مورد محصول دخل و خرج هم‌اکنون در مرکز رشد دانشگاه آزاد اصفهان مستقر است.

 

ضمانت 100 درصد

ما به اثر بخشی این محصول ۱۰۰% اطمینان داریم، ولی طبیعی است در استفاده از این محصول تردید داشته باشید. برای اینکه شما نیز مطمئن باشید، اگر احساس کردید که این محصول برای فرزند شما موثر نیست، مبلغ واریزی تقدیم حضورتان خواهد شد.

 

اخطار

قبل از اینکه آموزش مباحث مالی را با فرزندتان شروع کنید، باید بدانید چه روش‌هایی درست و چه روش‌هایی نادرست است. مواظب باشید آموزش این مفاهیم مثل لبه شمشیر است و اگر خودسرانه عمل کنید ممکن است نتیجه برعکس داشته باشد و عواقب جبران ناپذیری را برای فرزندتان به همراه آورد. ولی ما این کار را با بسته دخل و خرج آسان کرده‌ایم و قواعد درست را در این بسته به خوبی آموزش داده‌ایم.

حمایت از این پروژه

حمایت مالی از این پروژه

استارز لند

به پاس قدردانی از حمایت شما پیشگام عزیز در رسیدن به ایرانی توسعه یافته، موارد زیر تقدیم به شما خواهد شد.

 770 هزار تومان تخفیف (40 درصد)

5 عدد بسته دخل و خرج به ارزش 1.925.000 تومان

درج نام شما به عنوان حامی

به همراه ارسال رایگان

قیمت : 1,925,000 تومان 1,155,000 تومان

 • زمان تحویل: 31 تیر 1398
 • تعداد حامی: 1 نفر
تمام شد!

یوتوپیا

به پاس قدردانی از حمایت شما پیشگام عزیز در رسیدن به ایرانی توسعه یافته، موارد زیر تقدیم به شما خواهد شد.
 910 هزار تومان تخفیف (40 درصد)

5 عدد بسته دخل و خرج به ارزش 1.365.000 تومان
مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما به مدت 3 ماه به ارزش 70 هزار تومان

درج نام شما به عنوان حامی
به همراه ارسال رایگان

قیمت : 2,275,000 تومان 1,365,000 تومان

 • زمان تحویل: 31 تیر 1398
 • تعداد حامی: 2 نفر
تمام شد!

آوانگارد

به پاس قدردانی از حمایت شما پیشرو عزیز در تربیت کودکی شایسته، موارد زیر تقدیم به شما خواهد شد.
 213 هزار تومان تخفیف (30 درصد)

1 عدد بسته دخل و خرج  به ارزش 285 هزار تومان
1 عدد بسته ویتامین کیو به ارزش 197 هزار تومان
1 عدد بسته تیپ یاب به ارزش 59 هزار تومان
(برای آشنایی بیشتر با این دو بسته آموزشی به سایت کودک آپ مراجعه کنید)

مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما به مدت 3 ماه به ارزش 70 هزار تومان
به همراه ارسال رایگان

قیمت : 711,000 تومان 498,000 تومان

 • زمان تحویل: 31 تیر 1398
تمام شد!

اکسلنت

به پاس قدردانی از حمایت شما دوراندیش عزیز در تربیت کودکی نابغه در هوش مالی، موارد زیر تقدیم به شما خواهد شد.
136 هزار تومان تخفیف (30 درصد)


1 عدد بسته دخل و خرج به ارزش 455 هزار تومان
مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما به مدت 3 ماه به ارزش 70 هزار تومان
به همراه ارسال رایگان

قیمت : 455,000 تومان 319,000 تومان

 • زمان تحویل: 31 تیر 1398
تمام شد!

الیت

به پاس قدردانی از حمایت شما آینده‌نگر گرامی در تربیت کودکی نابغه در هوش مالی، موارد زیر تقدیم به شما خواهد شد.

115 هزار تومان تخفیف (30 درصد)

1 عدد بسته دخل و خرج به ارزش 385 هزار تومان
همراه با ارسال رایگان

قیمت : 385,000 تومان 270,000 تومان

 • زمان تحویل: 31 تیر 1398
 • تعداد حامی: 1 نفر
تمام شد!