نیک استارتر
تعداد پروژه‌ها: 5
تعداد پروژه‌های حمایت کرده: 40
تهران ,تهران
  • میزان حمایت: -
  • مبلغ حمایت شده: -
  • تعداد حمایت: -
  • زمان باقی مانده: زمان به پایان رسید
  • کارآفرینی مستقیم: 100 نفر
  • کارآفرینی غیرمستقیم: 500 نفر

باشگاه کارآفرینان نوجوان

دوران تحصیل به یادگیری دروس تئوری می‌گذرد. تمام دوران تحصیل در حال سر و کله زدن با فرمول‌ها و قوانین ریاضی بودیم و یا در حال حفظ کردن دروسی مثل جغرافیا و تاریخ. اما چقدر مهارت یاد گرفتیم؟ چقدر برای کار در آینده آماده شدیم؟ این نکته را باید پذیرفت که ما در دوران تحصیل در مدرسه مهارت‌ یاد نگرفتیم، متاسفانه این عدم آموزش کمبود نظام آموزشی است. این ضعف آموزشی و عدم یادگیری سال‌ها بعد زمان ورود به بازار کار خود را نشان می‌دهد. خوشبختانه امروز این عدم یادگیری قابل جبران است.

باشگاه کارآفرینان نوجوان

حمایت از پروژه به منزله موافقت با قوانین نیک‌استارتر از سوی طرفین می‌باشد.

باشگاه کارآفرینان

می‌خواهی در آینده چه کاره شوی؟

این سوالی بود که در کودکی از همه ما پرسیده می‌شد، پاسخمان  دکتر، مهندس، خلبان بود. پاسخ‌ها همه بر اساس یک الگوی ذهنی مشخص بود و کمتر اتفاق می‌افتاد که در جواب این سوال کلیشه پاسخ دیگری بدهیم.

این الگوها سال‎ها در ذهنمان ماندگار شد. دانشگاه را به اتمام رساندیم و وارد بازار کار شدیم. زندگی کارمندی را شروع کردیم. در هیچ مقطعی از زندگی به فکر راه انداختن کسب و کاری نبودیم. هزاران ایده از ذهنمان گذشت ولی جامه عمل به خود ندید.

اگر مهارت‎‌های لازم را در دوران تحصیل آموزش داده می‌شد، شاید می‌توانستیم به وسع خود کسب و کاری را راه اندازی کنیم. 

از ما گذشت، به آینده ایران و فرزندانمان فکر کنیم

وقت آن رسیده که الگوهای ذهنی را برای فرزندانمان تغییر دهیم. آموزش مهارت‌های کارآفرینی و کسب و کار به فرزندانمان مانند یادگیری مهارت‌های فردی لازم و ضروری است و در موفقیت و پیشرفت آنها در آینده تأثیر زیادی خواهد داشت.

یادگیری مهارت‌ کارآفرینی و کسب و کار باعث خودباوری و اعتماد به نفس در فرزندانمان خواهد شد که سرآغاز موفقیت آنها در سنین بالاتر است. این مهارت‌ها به نوجوانان باعث می‌شود در آینده در زمینه شغل انتخاب و عملکرد خوبی داشته باشند.

زمانه تغییر کرده دیگر کارآفرینی مختص بزرگسالان نیست. کافی است در اینترنت سرچ کنید تا متوجه تغییر در دنیای کسب و کار شوید. این روزها دنیای کارآفرینی متحول شده، نوجوانان 14 ساله و 16 ساله در زمینه‌های خرید آنلاین و خدمات آنلاین کارآفرین است.

باشگاه کارآفرینان نوجوان

آموزش این مهارت‌ها به کودکان و نوجوانان می‌تواند قابلیت آنها را چندین برابر کند. به‌گونه‌ای که آنها می‌توانند در آینده تحصیلی، شغلی و زندگی شخصی خود بهترین انتخاب و عملکرد را داشته باشند.

باشگاه کارآفرینان نوجوان یک اتفاق خوب

باشگاه کارآفرینان نوجوان با هدف توانمندی دانش‌آموزان در کارآفرینی تاسیس شده است. این باشگاه در قالب کارگاه‌های عملی سعی دارد که به نوجوانان 13 تا 17 ساله مهارت‌های کارآفرینانه آموزش دهد.

باشگاه کارآفرینان نوجوان

باشگاه کارآفرینان نوجوان

هدف اصلی باشگاه ایجاد بستری برای تربیت و رشد کارآفرینان شومپیتری است.

آموزش‌های این باشگاه بر پایه آموزش‌های موسسه Junior Achievement (JA) است. این موسسه در 100 کشور فعالیت دارد.

باشگاه کارآفرینان نوجوان

 آموزش‌های این موسسه به سه دسته تقسیم می‌شود:

1. آموزش­های کارآفرینانه

2. سواد مالی

3. آمادگیِ آغاز به کار

JA معتقد است که آموزش کارآفرینی شامل: هدفگرایی، پیش‌رویی، رهبری، مسئولیت‌پذیری، خلاقیت، کار تیمی، ذکاوت، خودباوری، خود اتکایی است. به همین دلیل در آموزش باشگاه کارآفرینان تاکید زیادی بر خط‌ شکنی و نوآوری شده است.

باشگاه کارآفرینان نوجوان

از دیگر پایه‌های مهم آموزشی در باشگاه کارآفرینان نوجوان تشویق به تعمق در تجربیات است که بر اساس نظریه تئوریسین‌ مشهور مدیریت مینتزبرگ است.

نوآوری در برگزاری دوره‌ها

نوجوانان جهت اثربخشی و تبدیل آموزش به رفتار واقعی حدود 2 سال در این کارگاه حضور دارند، این حضور مداوم باعث اثربخشی بیشتر تمرین‌ها و تبدیل آموزش به رفتار واقعی در نوجوانان خواهد شد، که از نوآوری‌های باشگاه نسبت به دوره‌های داخلی و خارجی است.

باشگاه کارآفرینان نوجوان

برگزاری دوره طی یک سال و نیم باعث ایجاد یک انجمن منسجم میان کارآفرینان بالقوه منطقه می‌شود، این موضوع باعث ایجاد شبکه‌ها و تعاملات اجتماعی گسترده و متنوع در بین افراد منطقه می‌شود. این شبکه‌سازی و تعاملات باعث انتقال دانش و تجربیات میان افراد می‌شود، که باعث ایجاد بستری برای شکل‌گیری کسب و کارهای آینده است.

خوزستان:

خراسان شمالی:

حمایت از این پروژه

حمایت مالی از این پروژه

بسته کارآفرین نوجوان

کارآفرینان نوجوان

 

قیمت : 500,000 تومان 500,000 تومان

  • زمان تحویل: 11 دی 1348
تمام شد!

نوآفرینانه

بسته نوآفرینانه

قیمت : 100,000,000 تومان 100,000,000 تومان

  • زمان تحویل: 11 دی 1348
تمام شد!

سخاوت

بسته حمایت

قیمت : 30,000,000 تومان 30,000,000 تومان

  • زمان تحویل: 11 دی 1348
تمام شد!

سخاوت

بسته سخاوت

قیمت : 50,000,000 تومان 50,000,000 تومان

  • زمان تحویل: 11 دی 1348
تمام شد!