آیا نیک استارتر خیریه است؟

نیک استارتراستارتر
18 بهمن 1396

نیک استارتر خیریه نیست، بلکه نمونه ایرانی سایت موفق «کیک استارتر» است که از طریق پیش‌فروش محصولات، صاحبان ایده‌های نوآورانه را به مردم معرفی کرده و در جذب سرمایه برای رسیدن به مرحله رشد، به آنها کمک می‌کند.

 

تامین مالی جمعی در سراسر جهان، راهی مطمئن برای حمایت از ایده‌های خلاق و نوآورانه است. نمونه‌های بسیار موفق آن را در نقاط مختلف جهان می‌بینیم.

سیستم کار ما به عنوان نمونه ایرانی سایت موفق «کیک استارتر»، جمع‌آوری سرمایه از طریق پیش‌فروش محصولات نوآورانه است. نکته جالب توجه این است که در روش پیش‌خرید، به ارائه بهترین کالا‌ها و سود مشتریان در هنگام خرید، به‌صورت حرفه‌ای فکر شده است؛ زیرا رضایت مشتریان از اصول اساسی کار ماست.

نوآوری مسئله بسیار مهمی‌ است، اما نمونه محصولات خلاقانه، کمتر در بازار دیده می‌شود. حتی در مواردی هم نمونه مشابه آن‌ها در جایی غیر از نیک‌استاتر دیده نشده است. ما از مخاطبین و مشتریان‌مان انتظار همراهی بلاعوض نداریم، چون روش کار ما مانند موسسات خیریه نیست. هدف ما این است که تمام مشتریان با پیش‌‌خرید محصولات، حس‌ خوب بهره‌وری از نوآوری را تجربه کنند و حامی تولید هرچه ببیشتر محصولات خلاقانه باشند. بدین ترتیب، درخت خلاقیت تنومندتر می‌شود.

از نمونه کالاهای نوآورانه‌ای که در حال حاضر روی سایت ما قرار دارد، «کامپوزیست» است. کامپوزیست، تولیدکننده محصولات تزیینی مثل گلدان، لوستر و شمعدان، با استفاده از ضایعات کشاورزی است. از کاه، که یکی از محصولات جانبی کشاورزی است، به عنوان ماده اصلی ساخت این محصولات جذاب استفاده می‌شود. یک نوع قارچ هم نقش چسب را در فرآیند‌ تولید ایفا می‌کند تا در قالب‌های متنوع، محصولات مختلف به هر شکلی که مورد نظر شماست ساخته شوند. وقتی یک محصول از کامپوزیست می‌خرید، هم صاحب کالایی زیبا و منحصربه‌فرد می‌شوید، و هم به حفاظت از محیط زیست‌ کمک می‌کنید.

اگر از طرفداران تکنولوژی هستید، «گجت تی‌وی‌باکس هوشمند هوما» را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این گجت، با استفاده از یک سخت‌افزار قدرتمند و سیستم‌عامل اندروید، تلویزیون‌تان را به عضوی باهوش در منزل شما تبدیل می‌کند. فیلم‌های جذاب، مرور اخبار محبوب و خرید مایحتاج اساسی منزل با تخفیف‌های همیشگی، از خدمات این تکنولوژی خلاقانه است. همچنین، با هوما می‌توانید از بازی‌های جذاب، با گرافیک بالا نیز لذت ببرید.