گزارش تصویری از حضور تیم اسمارتی‌پات در مجتمع تجاری سانا

نیک استارتراستارتر
18 مهر 1397

تیم اسمارتی‌پات که پروژه تولید گلدان‌های هوشمند را در دست دارند، دوشنبه 16 مهرماه 97 با همکاری سامانه تامین مالی جمعی نیک‌استارتر در مجتمع تجاری تفریحی سانا رویدادی به مناسبت روز ملی کودک برگزار کردند.

در این رویداد کودکان گلدان‌های کوچک سفالی را که به آنها داده می‌شد، با ابزارهای متنوع رنگ‌آمیزی می‌کردند، داخل آنها خاک می‌ریختند و می‌توانستند گلدان ساخته دست خود را به خانه ببرند. در داخل خاک درون گلدان‌ها دانه‌های ریحان وجود دارد و پس از چند روز آبیاری از داخل گلدان‌ها جوانه گیاه ریحان بیرون می‌زند.

تیم اسمارتی‌پات در عین حال که به مناسبت این روز، توانست از فرصت پیش آمده استفاده کند تا با این رویداد پیوندی بین کودکان و محیط زیست ایجاد شود، محصول خود را نیز در این رویداد به مخاطبان و علاقه‌مندان به محیط زیست ارائه کرد.

پیش از این نیز، تیم دست به رنگ، یکی دیگر از تیم‌های موفق حاضر در سامانه تامین مالی جمعی نیک‌استارتر در این مجتمع تجاری تفریحی رویدادی برگزار کرد که در آن افراد حاضر و علاقه‌مند به صورت دسته‌جمعی و در عین حال مستقل یکی از تابلوهای دست به رنگ را رنگ‌آمیزی و کامل کردند. (مشاهده گزارش تصویری رویداد)

گزارش تصویری رویداد اسمارتی‌پات را می‌توانید در عکس‌های زیر مشاهده کنید.