صاحب پروژه: پازل یار ‌

اپلیکیشن پازل‌یار  با انواع پازل‌های مفید و سرگرم‌کننده با هدف کمک به افزایش توانایی ذهنی کودکان طیف اوتیسم در تشخیص چند ویژگی همزمان طراحی شده است. کار با پازل‌یار به مرور نتایج قابل توجهی در پیشرفت کودک اوتیسم  از جمله در حوزه زبان، تمرکز و توانایی های بصری دارد.

تهران,Tehran بازی های آموزشی
8 ٪
درصد حمایت
3,770,000 تومان
مبلغ حمایت شده
21 نفر
تعداد حامیان
7 روز
زمان باقی مانده
صاحب پروژه: قاشق یار فن آسا

دورهم بودن یکی از دلچسب‌ترین فرهنگ‌هاست. به خصوص وقتی پای «غذا خوردن» و «دور یه سفره جمع شدن» باشه. حالا اگه یه نفر همش دستاش بلرزه و غذا روی زمین بریزه، ممکنه نتونه از دورهمی لذت ببره و بعدش ترجیح بده تنهایی غذا بخوره. البته فقط غذا خوردن که نیست؛ از قیچی دست گرفتن تا نوشتن و کارای حتی ساده‌تر، همشون میشن چالش و مبارزه.

خراسان رضوی,مشهد گجت های سلامتی
23 ٪
درصد حمایت
9,232,000 تومان
مبلغ حمایت شده
13 نفر
تعداد حامیان
11 روز
زمان باقی مانده
صاحب پروژه: گروه تولید و سرگرمی آی تاس

اون قدیم‌ قدیم‌ها، روزای تعطیل دورهمی داشتیم. با هم جمع می‌شدیم و خوش می‌گذروندیم. اهل دلاش دبرنا بازی می‌کردند و بعدش «بستنی» می‌خوردند.  نه مثل الان که دیگه سر هر کی تو گوشی خودشه و کسی حال دورهمی نداره. خلاصه جمع شدیم و گفتیم چی‌ کار کنیم که دلمون خوش باشه. چی کار کنیم که حتی خودمون حالیمون نشه 4-5 ساعتی گذشته و هنوز از جامون هم تکون نخوردیم، از فرط خوشی.  اسمشو گذاشتیم: «در میان اعصار»  یه بازی خوراک دورهمی.  چطوری؟ بهت میگیم. فقط کافیه تو هم بیای تو جمع ما.

تهران,تهران بازیهای رومیزی
11 ٪
درصد حمایت
6,370,000 تومان
مبلغ حمایت شده
13 نفر
تعداد حامیان
55 روز
زمان باقی مانده

ماشین کنترلی ویراژ هوشمند است و از طریق اپلیکیشن کنترل می شود. با ویراژ می توانید دریفت بکشید، صدای موتور و دنده را عوض کنید و موتور ماشین خود را در لحظه تقویت نمایید. در اپلیکیشن تمام افتخارات رانندگی و مسافت طی شده شما ثبت می شود. می توانید با دیگران در هر جای دنیا مسابقه بدید. بالاخره معلوم میشه کی از همه دست فرمونش بهتره!

تهران,تهران اسباب بازیهای هوشمند
19 ٪
درصد حمایت
40,915,000 تومان
مبلغ حمایت شده
9 نفر
تعداد حامیان
117 روز
زمان باقی مانده

بلاگ

نیک‌استارتر

آخرین مطالب بلاگ

استارتاپ چیست؟

Business Dictionary استارتاپ را نخستین مرحله در چرخۀ زندگی یک سازمان می‌داند که در آن کارآفرین از مرحلۀ «داشتن ایده» به مرحله‌ای می‌رسد.

5 خرداد 1398
تفاهم نامه همکاری بین نیک‌استارتر و پارک علم و فناوری خراسان شمالی به امضا شد

در 10تیر ماه 1398محمد علی‌مردانی مدیر اجرایی سامانه تامین مالی نیک‌استارتر به همراه دکتر مهران گرمه‌ای نماینده پارک علم و فناوری خراسان شمالی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند و به صورت رسمی همکاری بین این دو مجموعه آغاز شد.

22 تیر 1398

پروژه‌های در حال بررسی

کلارپود

کلارپود

هنر
آنالیزور طلا

آنالیزور طلا

گجتهای هوشمند

دربازکن با سیستم GMS

گجتهای هوشمند

پروژه‌های موفق

درباره پروژه‌های موجود در نیک‌استارتر چقدر می‌دانید؟

آیا می‌دانید پروژه‌های موجود در نیک‌استارتر از کجا آمده‌اند؟! و اینکه اصولا نحوه‌ی فعالیت و جمع‌آوری حمایت مردمی در نیک‌استارتر چگونه است؟  شما هم می‌توانید یک پروژه‌ی شخصی برای خود تعریف نمایید و در نیک‌استارتر درخواست حمایت نمایید. برای آشنایی بیشتر با سایت و طریقه‌ی تعریف پروژه و مراحل پس از آن صفحه‌ی راهنما را مطالعه نمایید.

2,001,579,346 تومان

حمایت از نیک استارتر تاکنون

1,896 نفر

حمایت، از پروژه‌های نیک‌استارتر تاکنون

420 نفر

اشتغال‌زایی مستقیم

1,326 نفر

اشتغال‌زایی غیر مستقیم