نیک استارتر
تعداد پروژه‌ها: 5
تعداد پروژه‌های حمایت کرده: 40
خراسان شمالی ,بجنورد
 • میزان حمایت: -
 • مبلغ حمایت شده: -
  مبلغ مورد نیاز : 100,000,000 تومان
 • تعداد حمایت: -
 • زمان باقی مانده: زمان به پایان رسید
 • کارآفرینی مستقیم: 6 نفر
 • کارآفرینی غیرمستقیم: 10 نفر

تورینو

تورینو، سامانه گردشگری الکترونیک بر پایه فناوری نوین رایانش ابری است، که مدیران گردشگری را قادر می سازد تا خدمات خود را بر بستر رایانش ابری ارایه نمایند. این سامانه که بر پایه سرویس SaaS فناوری رایانش ابری است، این امکان را فراهم آورده تا بتوان خدمات گردشگری را ارزان تر، سریعتر و راحتتر در اختیار فعالان گردشگری قرار داده و مدیریتی یکپارچه و جامع بر کلیه امور داشت.

تورینو

حمایت از پروژه به منزله موافقت با قوانین نیک‌استارتر از سوی طرفین می‌باشد.

یکی از ویژگی های شاخص تورینو استفاده از امکانات نرم افزاری متنوع آنلاین با هزینه بسیار پایین و به صورت استیجاری در زمان نیاز است( بدون نیاز به خرید، نصب و راه اندازی نرم افزاری پرهزینه و با امکاناتی بلااستفاده). همچنین به دلیل به روز بودن دائمی آن، نیازی به خرید آخرین نسخه یا بروزرسانی دوره ای آن نیز نیست.

از دلایل دیگر استفاده از رایانش ابری در این سامانه، مقید نبودن به زمان و مکان خاصی است؛ بدین معنی که امکان انجام کارها همیشه و در همه جا حتی در سفر وجود دارد و از لحاظ امنیت داده ها نیز، علاوه بر جلوگیری از دسترسی غیر مجاز می توان از صحت، موجودیت و یکپارچگی آن ها تا حد بسیاری مطمئن بود.

تاثیر محصول

صنعت گردشگری و صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات دو حوزه کسب و کاری پول ساز است که اگر این دو حوزه با هم ادغام شوند، سود بیشتری کسب خواهد شد و بسیار راحت تر، ساده تر، سریع تر و کم هزینه تر می‌توان خدمات کاری خود را ارائه نمود.

این محصول موجب می‌شود تا مدیران گردشگری راحتتر بتوانند خدمات ارائه دهند و به صورت یکپارچه کسب و کار خود را مدیریت کنند و چون اطلاع رسانی با آن بسیار ساده تر است، مخاطبان بیشتری را جذب نمایند. در نتیجه کسب کار آنها به سرعت گسترش می‌یابد و سود بیشتری را کسب خواهند‌کرد. همچنین به دلیل اینکه تکنولوژی‌های Cloud Computing مقید به زمان و مکان خاصی نیستند؛ می‌توان همیشه و در همه جا حتی در سفر، کارهای مربوط به کسب کار خود را توسط این نرم افزارها انجام داده و نیازی نیست که حتما در محل کار خود بود.

تورینو

علاوه بر آن از لحاظ پاک شدن و از بین رفتن داده‌ها نیز، به دلیل عدم نگهداری داده‌ها در یک مکان خاص می‌توان با خیالی راحت کارهای خود را انجام داد. در مجموع سامانه تورینو باعث پیشرفت کسب و کار، جذب مشتری و افزایش درآمد مخاطبین خود خواهد‌بود.

چرا تورینو؟

کارکرد محصول

با سامانه رایانش ابری گردشگری الکترونیک تورینو فعالان حوزه گردشگری می‌توانند امورات مربوط به خود از جمله فروش تورها، تبلیغات و بازاریابی، دریافت هزینه‌ها، برنامه ریزی سفر، اطلاع رسانی در مورد برنامه ها، ارتباط با مشتریان، ارتباط با همکاران، حسابداری و کنترل درآمد، ایجاد گزارش های متفاوت و صدها امکان دیگر را بدون نیاز به خرید نرم‌افزاری بزرگ و استفاده از امکانات بلا‌استفاده، با هزینه های بسیار پایین‌تر آن هم فقط جهت مدت زمانی که مورد نیاز است، تهیه نموده و تا حد بسیاری از هزینه‌های خود بکاهند.

همچنین نیازی به خرید آخرین نسخه نرم‌افزار و یا بروزرسانی دوره ای آن ندارند و این خدمات همیشه به روز است.

توضیح فنی

این پروژه به صورت یک سرویس بر پایه تکنولوژی رایانش ابری (SaaS) ارائه می­شود و در دو پلتفرم وب و اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند ارائه خواهد‌شد. مدیران گردشگری به صورت تحت وب از خدمات تورینو بهره‌ مند خواهند‌شد و گردشگران از اپلیکیشن‌های تلفن همراه این پروژه استفاده خواهندکرد.

تورینو

تورینو

تورینو

تورینو

تورینو برای چه کسانی است؟

داستان پروژه

ماجرا از اونجا شروع شد که یکی از اعضای تیم که علاقه‌مند به گردشگریه و خودش تور اجرا می‌کنه، متوجه شد که در برگزاری تورها بی‌نظمی‌های زیادی هست. تورها درست اطلاع رسانی نمی‌شدن و یا اطلاعاتشون ناقص بود.

بارها شده بود که بچه‌ها برنامه‌ای رو دوست داشتن برن، ولی بخاطر اطلاع رسانی ضعیف، برنامه رو از دست می‌دادن. معمولاً هم از تلگرام استفاده می‌کرد که یا فیلتر بود یا خیلی از وقتا گردشگرها پیاماشون رو نمی‌دیدن. چند بار هم بود که دیده بودن، ولی بخاطر امکانات کم تلگرام، چون جزییات مشخص نبود و جذب برنامه نشده بودن،  از تور خوششون نیومده بود که بعدا فهمیدن اشتباه کرده بودن.

چون متخصص نرم افزار بود با خودش فکر می‌کرد که چقدر خوب می‌شه که یک نرم افزار تخصصی گردشگری واسه تورها باشه که تور لیدرها و مدیران گردشگری باهاش بتونن تورهاشون رو مدیریت کنن و برنامه‌ها رو به بهترین و جذاب ترین نحو اطلاع رسانی کنن. مدام این فکر تو سرش بود تا اینکه یک روز، توری رو که خیلی روش زحمت کشیده بود و حتی ثبت نامی هم داشت، بخاطر اینکه هزینه رو درست جمع آوری نکرده بود، خیلیا کنسل کردن و برنامه کلا کنسل شد. از این اتفاق خیلی ناراحت شد و تصمیم گرفت که خودش دست به کار بشه و یک سیستم جامع رو طراحی کنه که مدیریت تور رو راحت و اطلاع رسانی رو بهتر کنه.

از این طریق مشتری‌های بیشتری جذب می‌شدن و رضایت گردشگرها هم بیشتر بود. در نتیجه درآمدش هم بالاتر می‌رفت. تورینو این طوری به‌وجود اومد.

تیم تورینو

تیم تورینو

حمایت از این پروژه

حمایت مالی از این پروژه

گردشگری الکترونیک تورینو (مخصوص مدیران تور)

 

تعداد نامحدود


این بسته برای تورلیدرها یا مدیران گردشگری که می خواهند مدیریت تورهای خود را به سریع ترین و ارزان ترین روش به صورت الکترونیکی نمایند بسیار مناسب می باشد.

تورینو با اشتراک یکساله این سامانه شما را در این راه با جدید ترین و ساده ترین امکانات موجود یاری می نماید.


به پاس قدردانی از حماست شما، با پیش خرید این بسته می توانید:

 

 •  بسته طلایی فول امکانات این سیستم را با  50 درصد تخفیف دریافت خواهید نمود.
 •  به مدت 5 سال این تخفیفات ادامه خواهد داشت.
 •  نشان کاربر وفادار را دریافت خواهید نمود و از مزایای آن بهره مند خواهید گردید.
 •  در رویدادهای ویژه به صورت رایگان می توانید شرکت نمایید.

زمان تحویل: اوایل سال 99

قیمت : 2,000,000 تومان 1,000,000 تومان

 • زمان تحویل: 16 فروردین 1399
تمام شد!