صاحب پروژه: Reality Game
تعداد پروژه‌ها: 1
تهران ,تهران
 • میزان حمایت: 281 %
 • مبلغ حمایت شده: 112,540,000 تومان
  مبلغ مورد نیاز : 40,000,000 تومان
 • تعداد حمایت: 217
 • زمان باقی مانده: زمان به پایان رسید
 • کارآفرینی مستقیم: 12 نفر
 • کارآفرینی غیرمستقیم: 31 نفر

بازی رومیزی «زار»

یک گروه ماجراجوی جوان به عمارت مخوف و باستانی وارد می‌شوند تا با پدیده‌های ناشناخته و رخدادهای غیرقابل پیش‌بینی رو در رو شوند. آنها باید بنا را از گزند نیروهای شر پاکسازی کنند. راه برگشتی در کار نیست. برای در امان ماندن از طلسم باید از میان اتاق‌ها و دالان‌ها و سرسراهای تاریک پیش‌روی کنند و از مقابل چشم‌های پنهانی که در گوشه‌های ناشناخته نگاهشان می‌کند، رد شوند و به بالاترین اتاق عمارت برسند.

بازی رومیزی «زار»

حمایت از پروژه به منزله موافقت با قوانین نیک‌استارتر از سوی طرفین می‌باشد.

بازی رومیزی «زار»

داستان بازی رومیزی زار

با باز شدن صفحه‌ی بازی، مثل این است که به مکانی طلسم‌شده وارد شده‌اید و تا هنگامی که عمارت را ترک نکرده اید، جزئی از طلسم خواهید بود. مأموریت شما این است که تمام عمارت طلسم را از نشانه‌ها و نفرین‌های اهریمنی ایمن کنید و طلسم‌ها را در گوشه‌ها و خفایا باطل کنید.

بازیکنان در قالب گروهی وارد عمارتی باستانی می ‏شوند که از طبقه‌های مختلف تشکیل شده است. مهره‏ ها در سرسراها و دهلیزهای پیچ‌درپیچ پیش می‌روند و مخفی‌گاه‌های آن را کشف می‌کنند. مهره‌های خیزران، تاس‏های رمل و گردونه‌ی اسطرلاب ابزار شما برای پیشرفت در این بنای باستانی است.

 صفحه بازی چیدمان ثابتی ندارد و از کاشی هایی به شکل هشت ضلعی منتظم تشکیل شده است. به غیر از سرسراهای ورودی، باقی صفحه بازی که در واقع دهلیزها و سرسراهای عمارت است، در آغاز بازی پنهان است و در ادامه‌ی روند بازی توسط بازیکنان در هر نوبت آشکار می‏ شود. برای کشف مکان‌های جدید، بازیکن در نوبتش با تاس مناسب باید از اتاقی که در آن است خارج شده و به اتاق‌های مجاور برود. اتاق‌های مجاور در ابتدا نامعین است. بازیکنان با پیشرفت در عمارت کهنه کارت‌های اتاق را به صورت اتفاقی با استفاده از تاس پیدا می‌کنند و کنار هم می‌چینند. به این ترتیب عملاً عمارت بازی هر بار چینشی متفاوت دارد و گویی در هیچ دو باری وارد یک عمارت نمی‌شوید. هر کاشی بازی که نشانگر بخشی از عمارت است حاوی اتفاقات خاص و منحصر به فردی است که بر روند بازی و سطح توانایی ‏های بازیکنان تاثیر می‏ گذارد.

در نیمه ابتدایی بازی، همه بازیکنان با همکاری یکدیگر به جستجو در خانه می‏پردازند و با حوادثی دست و پنجه نرم می‏کنند. ناگهان در میان بازی، بدون آنکه قابل پیش بینی باشد، یکی از افراد روحش تسخیر می‏شود و در آن لحظه وظیفه دیگر بازیکنان این است تا علاوه بر سعی در نجات خود و فرار از خانه با نقشه‏های فرد تسخیر شده که دیگر عضوی از اشرار خانه است مبارزه کنند.

وقتی یکی از بازیکنان طلسم میشود، «جست‌وجوگران» (دیگر بازیکنان) و فرد «طلسم‌شده» هر دو دسته، لازم است اهریمن را شناسایی کنند. شناخت اهریمن این امکان را به هر دو دسته می‌دهد که جهت و هدف بازی را تعیین کنند. با استفاده از دفترچه‌ی راهنمای طلسمات، بازیکنِ طلسم‌شده می‌فهمد که اهریمن از او چه خواسته‌ای دارد و چگونه طلسم اعظم را در عمارت ساکن کند. جست‌وجوگران نیز با شناختن نیروی شر، بهتر می‌توانند تشخیص دهند که چگونه باید در برابر نیروی اهریمنی ایستادگی کنند و او را شکست دهند.

برنده‌ی بازی یا طلسم‌شده‌ایست که دستور اهریمن را انجام داده، یا جست‌وجوگرانی که طلسم را باطل کرده‌ند و از بنا گریخته اند.

چرا بازی رومیزی؟

بازی های رومیزی همواره طرفداران زیادی در سراسر جهان داشته است. شطرنج و تخته نخستین نمونه‏ های شناخته‌شده‌ی این نوع بازی‌ها هستند. «منچ» و پس از آنها «روپولی»، «راز جنگل» و «فکر و بکر» جزئی از خاطرات کودکی بسیاری از ماست. البته در چند سال اخیر تنوع و محبوبیت بازی‌های رومیزی بسیار بیشتر شده است. کافه‏ های بازی برد و فروشگاه‏ های اینترنتی و واقعی گوناگون داخلی نشانی از محبوبیت روبه رشد این سبک از بازی ‏ها است.

بزرگترین برتری بازی های رومیزی، امکان ساده بازی کردن آنها برای اقشار مختلف و در سنین گوناگون است. به یاری بازی‌های رومیزی جمع‌های دوستانه می‌توانند فضایی صمیمی‌تر و البته اوقاتی هیجان‌انگیزتر را تجربه کنند. مکانیزم این بازی بر اساس «شانس» و «استراتژی» فردی هدایت و کنترل می شود. در حدود ۱ ساعت زمان برده می تواند ۳ تا ۶ نفر را سرگرم کند.

چرا این بازی را تولید کنیم؟

داستان خانه‏ های باستانی با رمز و رازهایی باورنکردنی عموما طرفداران خاص خود را دارد. اما این بار قرار است تا تجربه ‏ای جدید داشته باشید. در بازی «زار» شما تدریجا به عنوان یک کاراکتر وارد بازی می‏ شوید. همراه با داستان بازی وارد بنا می ‏شوید و درب‏ها قفل می ‏شوند. شما دیگر راهی برای برگشت ندارید و تنها راه شما گشتن در خانه است تا ببینید چه چیزی در انتظار شماست. ممکن است نابود شوید یا موفق شوید خود و دوستانتان را نجات دهید. در این بازی کسی علیه کسی نیست. بازیکنان همه‌گی متحد می ‏شوند تا بر نیروهای ماورایی غلبه کنند و زنده بمانند. تلاش می‌کنند تا اشباح و شیاطین را شکست دهند و نفرین حاکم را باطل کنند.

بازی زار، نخستین بازی «داستانی-ترسناک» ایرانی است که بر اساس باورهای بومی طراحی و تولید گردیده است. این بازی نمونه عینی داخلی و خارجی نداشته ولی از لحاظ سبک، می ‏توان مشابه آن را در لیست بازی ‏های رومیزی برتر جهان یافت. سازوکار و داستان بازی زار با بازی «خیانت در خانه‌ی بالای تپه» (Betrayal at house of the Hill) که توسط کمپانی هاسبرو در سال ۲۰۰۴ تولید شده، شباهت‌هایی دارد ولی اطمینان داشته باشید که بازی زار اصیل و برآمده از داستان های شرقی است. 

چرا نیاز به حمایت داریم؟

ما نخستین تولید کننده بازی رومیزی در ایران نیستیم و پیش از این، بسیاری از اساتید و دوستان ما اقدام به این کار کرده‏ اند که مایه افتخار ماست. اما علاوه بر «ایرانی نبودن» بسیاری از این بازی ها، یکی از ضعف ‏های عمومی بازی‏ های داخلی ضعف در تولید دست­ سازه ‏های آن اعم از «مهره»، «تاس»، «صفحه» و دیگر ادوات مشابه است. ساخت این ادوات نیاز به قالب ‏های ویژه دارد و ساخت این قالب ‏ها هزینه بر است. با این حال، خدمات سرگرمی فربود انگاره تصمیم گرفته است که مانند همیشه شرایط حاکم را نپذیرد. پس ما با وجود همه دشواری ها هدف خود را محصولی کامل از هر نظر قرار دادیم. در بازی «زار» شما با ادواتی سر و کار دارید که هیچ‏گاه مشابه‏ شان را به چشم ندیده‏ اید.

به جای کارت‏ هایی تصادفی، از «اصطرلاب» استفاده می‏ کنید و تاس‏ هایتان ترکیبی از «عدد» و «حروف» است. مهره‏ های بازی شبیه هیچ مهره‏ ای نیستند و کاملا همگام با فضای بازی به دست هنرمند مجسمه ‏ساز طراحی شده‏ اند. ما در ساخت بازی تجربه‏ های بسیاری کسب کرده‏ ایم و البته راه زیادی در پیش داریم. تولید این محصول با همراهی شما امکان پذیر است. کافی است چند ماه زودتر محصول ما را پیش خرید کنید که البته کوچکترین قدردانی ما ارائه بازی با هزینه‏ ای کمتر از نصف قیمت واقعی آن است.

لیست اولیه اجزای «بازی»

 

 • ۱ دفترچه قانون
 • ۲ دفترچه راهنمای طلسمات
 • کارت های واقعات
 • ۶ بُت (مهره بازی)
 • ۶ ورق مرتبط با هر بت
 • ۱ رمل متشکل از یک ستون 4 تاسه
 • ۱ اصطرلاب دو رو
 • ۵۰ توکن فلزی جان
 • ۵۰ توکن فلزی خرد
 • ۷ توکن فلزی حرز
 • ۷ توکن فلزی خدنگ
 • ۷ توکن فلزی شیره هوم
 • ۷ توکن فلزی کندر
 • ۷ شیره فلزی سوزن فولاد
 • ۱۰ زمرد (نشان)
 • ۱۰ خر مهره (نشان)
 • ۱ سنگ سفید

در بازی ۴۵ اتاق وجود دارد که بازیکنان با کشف هر یک خطر روبرو شدن با اهریمن آن اتاق را به جان می خرند. اتاق ها ۶ضلعی بوده و در کف برخی از آنان با حروف «ابجد» طلسمی نهفته شده است. 

بهطور کلی برای این بازی احتمال ۲ پایان وجود دارد:

۱. اتمام بازی به صورت همکاری همه بازیکنان بدون طلسم هیچ

در این صورت اتمام بازی، لحظهای است که دیگر نتوان اتاقی را به بازی اضافه کرد (بر اساس منطق بازی) و همچنین تمام موزاییکهای کف اتاقها تقدیری را در اصطرلاب مشخص کرده باشند. در این حالت فردی که کمترین سکه‌ی طلسم را دارد، به عنوان بهترین گروه انتخاب میشود. اگر در این حالت تساوی بین بازیکنان برقرار بود، شاخص جان و خرد و در نهایت مبارزه‌ی تن به تن برنده را مشخص می‌کند.

۲. اتمام بازی پس از طلسم و رقابت بازیکنان

وقتی بازیکن طلسم شده به هدف متن طلسمات برسد نیروهای اهریمنی برنده‌ی بازی است. جست‌وجوگران نیز اگر بتوانند زودتر به اهداف تعیین شده در متن طلسمات مربوط به خود برسد، برنده بازی هستند.

درباره ما

تیم «خدمات سرگرمی فربود انگاره» هدف اصلی فعالیت حرفه ‏ای خود را «طراحی بازی» می‏داند و از آذر ماه ۱۳۹۴ تحت نام RealityGame فعالیت خود را آغاز کرده است. بازی محیطی و گروهی «راز آب و آتش - دفینه عباس میرزا» در بوستان آب ­و آتش تهران و اپلیکیشن بازی محیطی «راز پرندگان» ویژه باغ پرندگان تهران از نمونه کارهای این گروه است که مورد استقبال مردم ورسانه‏ ها قرار گرفت. این تجربیات ما را که عاشق سرگرمی هستیم برآن­ داشت تا اقدام به تولید بازی کنیم که بتوان آن را در کنار خانواده و در جمع ‏های دوستانه به عنوان یک سرگرمی جذاب عمومی استفاده کرد بازی رومیزی بهترین بستر برای تولید چنین بازی است.  

تا ابد قدردان حمایت و اعتماد شما خواهیم بود.

با ما بیشتر آشنا شوید:

تلگرام فربودانگاره

RealityGame.me

https://streamable.com/6h0uv

 • 22 مهر 1396

  نخستین بازیکنان زار
  جمعه ۲۱مهرماه نخستیمن رویداد عمومی بازی رومیزی زار با حمایت سامانه نیک استارتردر محل کافه برد برگزار شد. در این رویداد ۶۴ نفر نام نویسی و در قالب ۱۴میز بازی رمیزی زار را بازی کردند. این رویداد نخستین رونمایی عمومی بازی (پیش از تولید نهایی) بود و از همه لحاظ برای تیم طراح خاطره انگیز شد. 

  توانستیم نظرات و پیشنهادات خیلی خوب و راهگشایی از بازیکنان برای بهبود بازی زار داشته باشیم و استقبال  عمومی و رضایت بالای ۸۰٪ بازیکنان انرژی دوچندانی را برای ادامه روند تولید بازی با بالاترین کیفیت به تیم طراح (خدمات سرگرمی فربودانگاره) تزریق کرد. 
  ​​​​​​​مثل همیشه قدردان حمایت و اعتماد شما هستیم. ممنون که در تولید اولین بازی داستان محور و ترسناک ایرانی همراه ما شدید. با معرفی بازی زار به دوستان خود کمک بزرگی به ما می کنید. 
  ​​​​​​​

 • 16 مهر 1396

  با عرض سلام و احترام

  مثل همیشه قدردان حمایت و اعتماد شما هستیم و اکنون در مرحله تولید بازی رومیزی زار با بالاترین حد استاندارد کیفی ادوات هستیم. اعتماد شما بار سنگینی بر دوش ما بود و ما طبق تعهدمان به شما باید بهترین کیفیت را تولید کنیم. همین امر سبب شده تا هزینه ولید بازی در حدود «دو» برابر مقدار پیش بینی اولیه شده است. این عدم تخمین دقیق را به پای کم تجربگی تیم ما در تولید و صنعت نوپای بازی داخل بگذارید که ظرف چند ماه، پیش فاکتورهای ما افزایش چشمگیر داشتند. 

  تیم طراح بازی زار با نام خدا و به پشتوانه حمایت شما عزیزان و دوستان راه را آغاز کرده است. از شما خواستاریم تا پایان راه، همراه ما بمانید و بازی رومیزی زار را به دوستان خود معرفی کنید. ما را تنها نگذارید. 

 • 15 مرداد 1396

  به پشتوانه حمایت های شما نیمی از راه به پایان رسید. حدود یک ماه از کمپین بازی رومیزی زار باقی است و خدا را شاکریم که توانسته ایم تا اینجا نیمی از هزینه تولید نخستین بازی رومیزی داستانی و ترسناک ایرانی را جذب نماییم. ممنون که در تولید بازی همراه ما شدید. قدردان شما هستیم. لطفا ما را به دوستان بازی باز خود معرفی نمایید. 
  تصویر مربوط به نمونه کارت شخصیت های بازی، «الهه زمین» است. سطح سلامت و توان هر شخصیت در بازی زار  با دو مشخصه «جان» و «خرد» سنجیده می شود. این مشخصه ها در موفقیت و یا شکست بازیکنان تاثیرگزار هستند و طبق شرایط بازی در هر مرحله دستخوش تغییرات می شوند. این کیفیت مشابه کیفیت نسخه ویژه دست ساز است. 

 • 11 مرداد 1396

  دلگرم به حمایت های شما همچنان داریم پیش میریم. ممنون که همراه ما هستید. اولین نمونه تکمیل شده اصطرلاب آماده شد. همین روزها است که شما را دعوت می کنیم برای پلی تست بازی رومیزی زار. پس به گوش باشید و همچنان با معرفی ما به دوستان خودتون از تولید بازی رومیزی زار به عنوان نخستین بازی ایرانی با کیفیت جهانی حمایت کنید. 

 • 31 تیر 1396

  پیشتر از تغییر ظاهر اتاق های عمارت بازی رومیزی زار از از ۸ به ۶ ضلعی  گفته بودیم. ولی این تغییر فقط در تعداد ضلع لحاظ نشده و ظاهر گرافیکی و رنگ بندی اتاق ها نیز تغییر کرده است. این امر سبب شده تا بازیکنان بهتر بتوانند در عمارت گشت وگذار کنند. به نظر خودمون که خیلی بهتر شده، نظر شما چیه؟ 

  تصویر نمونه زیر اتاق «زورخانه» عمارت است. به جزییات دقت کنید. 

 • 7 مرداد 1396

  اصطرلاب تقدیر بازی رومیزی زار مراحل نخست تولیدش را داره می گذرونه. این یه نمونه تصویر از اولین نمونه ساخته شده اصطرلاب بازی است. به زودی خبرهای داغ جالبی را می شنوید. منتظر ما باشید. 

  مرسی که از ما حمایت می کنید و در روند ساخت این بازی همراه ما هستید. 

 • 4 مرداد 1396

  قبل از هر حرفی باید از شما تشکر کنیم که همراه ما هستید و به ما دلگرمی میدید. همان طور که به شما قول داده بودیم، طراحی مهره های بازی را به پایان بردیم. مهره های بازی رومیزی زار از هر نظر بی مانند هستند. کیمیاگر، اله زمین، مرد، زن، پیر فرزانه و جنگجو. امیدواریم شما هم ازشون راضی باشید. لطفا نظراتتون را با ما در میان بگذارید و همچنان همراه ما باشید تا با هم این بازی رو به تولید نهایی برسونیم.

 • 26 تیر 1396

  در عمارت قدیمی بازی زار، اتاق های زیادی وجود دارد. که همه آنها باید از هشت ضلعی به شش ضلعی تغییر کنند. تصمیم تیمی و ابلاغ مدیر هنری! البته که دلیل تصمیم بهتر شدن بازی رومیزی زار است، تا شما و عزیزان تان از یک بازی زیبای ایرانی با بالاترین کیفیت، لذت ببرید.

  این اتاق آیینه از بازی رومیزی زار. نظر شما چیست؟

  ممنون که همراه ما هستید و جزیی از تیم تولید کننده بازی رومیزی زار شدید. قدردان شما هستیم.

 • 20 تیر 1396

  اول از همه، باید تشکر کنیم از تمام شما که ما را از همان ابتدا همراهی کردید. ما قول می دهیم که با عرضه یک بازی رومیزی با کیفیت جهانی و فضای کاملا ایرانی و بومی، گوشه ای از لطف و حمایت شما را جبران کنیم. چون شما هم عضوی از تیم طراحی و تولید بازی زار شدید و این موفقیت قرار است با کمک و همراهی شما با بقیه اعضای تیم به دست بیاید. این روزها ما در حال آماده کردن نسخه اولیه بازی هستیم! گرافیک اتاق ها را از ۸ضلعی به ۶ضلعی تغییر داده ایم که به زودی عکس های بیشتری از اتاق های جدید منتشر می کنیم. فعلا این نمونه اولین اتاق 6ضلعی شده یعنی اتاق غسالخانه است

  همراهی شما باعث افتخار و دلگرمی هم تیمی های شماست. راستی اگر بتوانیم حمایتی بیشتر از پیش بینی انجام شده جذب کنیم، قصد داریم  اپلیکیشن بازی زار را هم تولید کنیم. پس لطفا ما را به دوستان خود نیز معرفی کنید

 • Ksamimi

  Ksamimi

 • یاسر درخشان

  یاسر درخشان

 • مهدی صفری

  مهدی صفری

 • Avasnik

  Avasnik

 • Siavash

  Siavash

 • Samaa

  Samaa

 • سهراب مستقیم

  سهراب مستقیم

 • Pedram6745

  Pedram6745

 • محمد اسماعیل خانیان

  محمد اسماعیل خانیان

 • mahdizakeri

  mahdizakeri

 • زینب نعمت اللهی

  زینب نعمت اللهی

 • Mahyamoq

  Mahyamoq

 • Shafaq

  Shafaq

 • Mr.jahan

  Mr.jahan

 • بابک مصطفی‌زاده

  بابک مصطفی‌زاده

 • فائزه خمیرانی

  فائزه خمیرانی

 • Saman

  Saman

 • FP

  FP

 • بهزاد رهنما

  بهزاد رهنما

 • yasaman72

  yasaman72

 • hafseh

  hafseh

 • najafi.pouria

  najafi.pouria

 • hessamshafie@gmail.com

  hessamshafie@gmail.com

 • Sinahosseini

  Sinahosseini

 • Dr_rubenghanipour

  Dr_rubenghanipour

 • فاطمه

  فاطمه

 • نیما وکیل التجار

  نیما وکیل التجار

 • pouya

  pouya

 • پری‌ناز قاسمی

  پری‌ناز قاسمی

 • zeinab.nmtl

  zeinab.nmtl

 • مهدی ایثاری نیا

  مهدی ایثاری نیا

 • Hossein Komeilian

  Hossein Komeilian

 • masoudgharakhani

  masoudgharakhani

 • khashayar

  khashayar

 • امین نجم الدینی

  امین نجم الدینی

 • Arsham

  Arsham

 • masoudtab

  masoudtab

 • TITAN

  TITAN

 • Gemini17o2

  Gemini17o2

 • مجید صادقی

  مجید صادقی

 • سمانه طهماسبی

  سمانه طهماسبی

 • Shahryar Shon

  Shahryar Shon

 • میترا طاهایی

  میترا طاهایی

 • nabi

  nabi

 • Keshavarz.Ziba

  Keshavarz.Ziba

 • الهام کرمی نیا

  الهام کرمی نیا

 • Nimataheri

  Nimataheri

 • عباس وحیدی منفرد

  عباس وحیدی منفرد

 • shamim sheikh

  shamim sheikh

 • miftil

  miftil

 • حامد ندیمی

  حامد ندیمی

 • الهه مهری داوان

  الهه مهری داوان

 • مهدی اسکندری

  مهدی اسکندری

 • Cando.cafe

  Cando.cafe

 • abolfzl

  abolfzl

 • شرکت دیجیتال مارکتینگ

  شرکت دیجیتال مارکتینگ

 • علیرضا نعمتی

  علیرضا نعمتی

 • گلنار رامش

  گلنار رامش

 • شیوا ارشادی

  شیوا ارشادی

 • امید گلزاریان

  امید گلزاریان

 • علیرضا موسوی شیرازی

  علیرضا موسوی شیرازی

 • گلین

  گلین

 • yzt

  yzt

 • مینا شهسواری

  مینا شهسواری

 • Iran social media

  Iran social media

 • هادی عبدلی

  هادی عبدلی

 • رامین مستقیم

  رامین مستقیم

 • ShahinHemmati

  ShahinHemmati

 • مهرداد صادق زاده

  مهرداد صادق زاده

 • xoox

  xoox

 • مرتضی فکوری

  مرتضی فکوری

 • صنم دهقان

  صنم دهقان

 • Sepehrsoltani

  Sepehrsoltani

 • Parzpaima

  Parzpaima

 • omidra

  omidra

 • Roomiz

  Roomiz

 • محمدهادی منصوری

  محمدهادی منصوری

 • padide padideco

  padide padideco

 • navidgohari

  navidgohari

 • علی قاسمی زاده

  علی قاسمی زاده

 • احسان شعبان پور

  احسان شعبان پور

 • n0oshin

  n0oshin

 • Akbar

  Akbar

 • Asadi

  Asadi

 • سعادت

  سعادت

 • Ashkanj

  Ashkanj

 • رضا جاوید

  رضا جاوید

 • فریبا

  فریبا

 • رامین

  رامین

 • عادل رفیعی

  عادل رفیعی

 • گلبهار اویسی

  گلبهار اویسی

 • NinjaDice .

  NinjaDice .

 • سیف

  سیف

 • آرش میری لواسانی

  آرش میری لواسانی

 • کارن جامی

  کارن جامی

 • هادی رحمان پور

  هادی رحمان پور

 • فریبرز

  فریبرز

 • ماندانا حقیقی

  ماندانا حقیقی

 • سامی

  سامی

 • مانی صفارنیا

  مانی صفارنیا

 • smaybod

  smaybod

 • ali eslami

  ali eslami

 • sara

  sara

 • NiNMaZ

  NiNMaZ

 • بابک راد جهانبانی

  بابک راد جهانبانی

 • abbas.m

  abbas.m

 • molaei

  molaei

 • najme

  najme

 • ali

  ali

 • عبدالحمید خطیب شهیدی

  عبدالحمید خطیب شهیدی

 • علیرضا یعقوبی

  علیرضا یعقوبی

 • سکینه ملازاده

  سکینه ملازاده

 • علی حیدری

  علی حیدری

 • حمید نصیری

  حمید نصیری

 • miad shirmohamadi

  miad shirmohamadi

 • مانی راستکار

  مانی راستکار

 • حسین کیخا

  حسین کیخا

 • بهمن ایران‌پور

  بهمن ایران‌پور

 • علیرضا نوذر

  علیرضا نوذر

 • سارا اسلامی

  سارا اسلامی

 • اتابک مرندی

  اتابک مرندی

 • yaser2015

  yaser2015

 • n0oshini

  n0oshini

 • momeni

  momeni

 • شهاب الدین

  شهاب الدین

 • داود صیف

  داود صیف

 • ساغر قندالی

  ساغر قندالی

 • شنوتو

  شنوتو

 • محمدرضا

  محمدرضا

 • محمدحسین

  محمدحسین

 • محمد شهریاری

  محمد شهریاری

 • پریسا دارابی

  پریسا دارابی

 • امیررضا وردی

  امیررضا وردی

 • Amir Ardeshiri

  Amir Ardeshiri

 • صابر صادقیان

  صابر صادقیان

 • رویا خوش نیت

  رویا خوش نیت

 • عباس شیردل

  عباس شیردل

 • حشمتی‏ نسب

  حشمتی‏ نسب

 • masoud

  masoud

 • بردیا منوچهری

  بردیا منوچهری

 • karin

  karin

 • ramyar

  ramyar

 • علیرضا شیری

  علیرضا شیری

 • شرکت گردشگری ژیوار

  شرکت گردشگری ژیوار

 • K1M

  K1M

 • Kiomars Sadat

  Kiomars Sadat

 • رضا زمانی بصیر

  رضا زمانی بصیر

 • گلاره شمسیان

  گلاره شمسیان

 • اردشیر انصاری

  اردشیر انصاری

 • زهره مشتاقی

  زهره مشتاقی

 • agharahimi

  agharahimi

 • حزین

  حزین

 • Agharezzz

  Agharezzz

 • Mohaghegh

  Mohaghegh

 • Ashkan h

  Ashkan h

حمایت از این پروژه

حمایت مالی از این پروژه

بسته باباغوری

بسته ویژه ایونت پلی تست بازی زار به ارزش ۵۰۰ هزار تومان


به‌یاری شما، بازی رومیزی زار هزینه پیش‌بینی شده اولیه را جذب کرده است ولی در عمل هزینه تولید باشرط حفظ کیفیت دوبرابر مقدار پیش بینی شده است. 


از شما دعوت می‌کنیم تا با خرید نسخه لیمیتد با حمایت ویژه نیک‌استارتر به مناسبت پلی تست بازی زار، تنها با ۱۸۰هزار تومان علاوه بر بازی رومیزی زار کتاب آرت‌بوک آن را نیز هدیه بگیرید.
قدردان حمایت‌تان هستیم

 

+ اهدای یک نسخه‌ی ویژه‌ی دست‌ساز از بازی (Limited Edition) به ارزش ۵۰۰ هزارتومان


+ درج نام شما به عنوان حامی اصلی بازی زار در صدر فهرست حامیان این بازی

+ اهدا یک نسخه «آرت‌بوک» بازی زار (با فاصله زمانی ۲ماه)

قیمت : 500,000 تومان 180,000 تومان

 • زمان تحویل: 14 آبان 1396
 • تعداد حامی: 59 نفر
تمام شد!

مروارید

 برای تبدیل حمایت از تولید داخلی به یک باور ملی، ذهنیت خود را نشر دهید. اگر از بازی زار خوشتان آمده، می توانید آن را در سازمان خود به همکاران یادگاری دهید. این بسته ویژه سازمان شما و با درج لوگو و برند مورد نظر شما بر روی آن، تحویل می شود.

+  درج نام شما در فهرست حامیان بازی زار در سایت رسمی این بازی
اهدای ۲۵ نسخه از بازی  زار به ارزش ۴میلیون تومان

+ ۲میلیون تومان تخفیف ویژه افتتاحیه وبسایت نیک استارتر

قیمت : 4,000,000 تومان 2,000,000 تومان

 • زمان تحویل: 29 مهر 1396
 • تعداد حامی: 12 نفر
تمام شد!

یشم

پیش خرید این محصول

ارزش این محصول ۱۸۰هزارتومان

اگر این بسته را انتخاب کنید، یعنی دوست دارید  اولین نسخه بازی رومیزی «زار» را در خانه داشته باشید. ما از اعتماد شما، به خود می‏بالیم و  این تسهیلات را برا ی شما قایل می شویم.

+  درج نام شما در فهرست حامیان بازی زار در سایت رسمی این بازی
+ اهدای ۱ نسخه از بازی  زار به ارزش ۱۸۰ هزار تومان
+ ۹۰ هزارتومان تخفیف ویژه پیش خرید

قیمت : 180,000 تومان 90,000 تومان

 • زمان تحویل: 29 مهر 1396
 • تعداد حامی: 22 نفر
تمام شد!

الماس

پیش خرید نسخه‌ی ویژه‌ی دست‌ساز این محصول

ارزش این بسته ۵۰۰ هزار تومان

اگر این بسته را انتخاب کنید، لابد ایده‌ی بازی «زار» را ارزشمند دانسته اید و قصد دارید به ‌طور ویژه از آن حمایت کنید. ما قدر این حمایت و همراهی شما را می‌دانیم
+  اهدای یک نسخه‌ی ویژه‌ی دست‌ساز از بازی (Limited Edition)
درج نام شما به عنوان حامی اصلی بازی زار در صدر فهرست حامیان این بازی

+ ۲۵۰ هزارتومان تخفیف ویژه پیش خرید و افتتاح سامانه نیک استارتر

قیمت : 500,000 تومان 250,000 تومان

 • زمان تحویل: 29 مهر 1396
 • تعداد حامی: 37 نفر
تمام شد!

بسته ویژه شماره ۱ عید سعید غدیر

(حمایت از پروژه بازی زار)

 

به پاسداشت عید سعید غدیر 

و به پاس قدرانی از حمایت شما، هدایای ذیل را تقدیم حضورتان می کنیم:

 

 ۱۲۰ هزار تومان عیدی سامانه نیک استارتر

شامل ۱۰۰ هزارتومان تخفیف ویژه! به همراه ۲۰ هزار تومان اعتبار در کیف پول الکترونیکی شما در سامانه (قابل استفاده پس از پایان کمپین)

 

+ اهدای ۱ نسخه از بازی زار  به ارزش ۱۸۰ هزار تومان

+  درج نام شما در فهرست حامیان بازی زار
 

قیمت : 180,000 تومان 80,000 تومان

 • زمان تحویل: 29 مهر 1396
 • تعداد حامی: 5 نفر
تمام شد!

بسته شماره ۲ ویژه عید سعید غدیر

(حمایت از پروژه بازی زار)

 

به پاسداشت عید سعید غدیر 

و به پاس قدرانی از حمایت شما، هدایای ذیل را تقدیم حضورتان می کنیم:

 

 ۳۴۰ هزار تومان عیدی سامانه نیک استارتر

شامل ۳۰۰ هزارتومان تخفیف ویژه! به همراه ۴۰ هزار تومان اعتبار در کیف پول الکترونیکی شما در سامانه (قابل استفاده پس از پایان کمپین)

 

+  اهدای یک نسخه‌ی ویژه‌ی دست‌ساز از بازی (Limited Edition) به ارزش ۵۰۰ هزارتومان
+ درج نام شما به عنوان حامی اصلی بازی زار در صدر فهرست حامیان این بازی

+  درج نام شما در فهرست حامیان بازی زار

 

قیمت : 500,000 تومان 200,000 تومان

 • زمان تحویل: 29 مهر 1396
 • تعداد حامی: 1 نفر
تمام شد!

زمرد

پیش خرید پک ۳ تایی این محصول

اگر این بسته را انتخاب کنید، یعنی نه تنها علاقه دارید از بازی «زار» یکی برای سرگرمی خود داشته باشید بلکه می خواهید آن را به عزیزانتان هم هدیه دهید. ما قدردان این همراهی و اعتماد شما هستیم.
+  درج نام شما در فهرست حامیان بازی زار در سایت رسمی این بازی
+ اهدای 3 نسخه از بازی  زار به ارزش 500هزار تومان

+255 هزارتومان تخفیف ویژه پیش خرید 

قیمت : 500,000 تومان 245,000 تومان

 • زمان تحویل: 29 مهر 1396
 • تعداد حامی: 15 نفر
تمام شد!

فیروزه

پیش خرید این محصول

اگر این بسته را انتخاب کنید، یعنی دوست دارید اولین نسخه بازی رومیزی «زار» را در خانه داشته باشید. ما از اعتماد شما، به خود می‏بالیم و  با ۶۵ درصد تخفیف این تسهیلات را برا ی شما قایل می شویم.

+  درج نام شما در فهرست حامیان بازی زار در سایت رسمی این بازی
+ اهدای ۱ نسخه از بازی  زار به ارزش ۱۸۰ هزار تومان
+۱۲۰ هزارتومان تخفیف ویژه پیش خرید زودهنگام و افتتاح سامانه نیک استارتر 

قیمت : 180,000 تومان 60,000 تومان

 • زمان تحویل: 29 مهر 1396
 • تعداد حامی: 48 نفر
تمام شد!

یاقوت

حمایت از این محصول

بدون حمایت مالی شما نمی‌توانیم بازی زار را تولید کنیم. اگر از تولید این بازی استقبال می‌کنید، با دریافت این بسته مشوق ما باشید. ما نیز قدردان این تشویق شماییم.

+ اهدای بلیط رایگان شرکت در بازی محیطی راز آب و آتش به ارزش ۶۰۰۰۰هزار تومان

+ درج نام شما در فهرست حامیان بازی زار در سایت رسمی این بازی

قیمت : 40,000 تومان

 • زمان تحویل: 29 مهر 1396
 • تعداد حامی: 4 نفر
تمام شد!

کوه نور

پیش خرید نسخه ای بی مانند، ویژه شما
ارزش این بسته ۲۰ میلیون تومان

محصولی ویژه برای مخاطبان خاص. تا حالا با بازی بازی کرده اید که مهره های آن را بشناسید؟! با انتخاب این بسته هر ۶ مهره بازی «زار» را از اعضای خانواده و دوستان یا هر شخصیت تاریخی، ادبی و... دیگر، طبق میل شما و به صورت ویژه، با استفاده از فناوری ‍‍پرینت سه بعدی به عنوان مهره بازی «زار» طراحی و تولید می گردد.  هم چنین هر ۶ مهره بازی زار با ابعاد ۵ برابر واقعی به رسم یادگاری تقدیم شما می شود. این همه ماجرا نیست!‌ تمامی قطعات بازی شما از جمله اصطرلاب و رمل توسط دست و با امضای استاد سازنده طراحی و تولید می گردند. 

توجه کنید بازی تولید شده در این بسته حمایتی هیچ نمونه مشابهی در جهان نخواهد داشت. 
+ اهدای یک نسخه‌ی ویژه‌ی دست‌ساز از بازی (VIP Special Edition)
+ درج نام شما به عنوان حامی ویژه بازی زار در تمام نسخ این بازی
+ ۱۰ میلیون تومان تخفیف ویژه پیش خرید و افتتاح سامانه نیک استارتر

قیمت : 20,000,000 تومان 10,000,000 تومان

 • زمان تحویل: 29 مهر 1396
تمام شد!